MegaAirport Vienna X

 
  • 1 z 7
 
MegaAirport Vienna X obsahuje možnost instalace do FSX i FS 2004 a přitom se jedná o zcela novou podobu vídeňského letiště v simulovaném prostředí FS. Klíčovým prvkem pro komerční destinaci letiště v simulátoru je optimalizace a v tomto případě je titul skutečně naprosto ideální. Titul je kompatibilní s Windows XP, Vista nebo W7, podporuje i 64-bitovou instalaci OS, zapotřebí je v případě FSX opravný balíček SP2 (nebo Acceleration Expansion Pack) a pro FSX doporučujeme následující hardware: procesor o výkonnosti 3.0 Ghz (nejlépe dvoujádrový procsor Intel), 2 GB operační paměti RAM, 3D grafiku (256 MB), 350 MB volného prostoru na pevném disku. Pro FS 2004 potřebujete: Pentium 2,0 GHz, 512 MB operační paměti RAM, 3D grafiku (128 MB), 150 MB volného prostoru na pevném disku. Zusätzliche Downloads:
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 901
Kategorie Scenérie
 

Mezinárodní letiště ve Vídni je největší a zároveň nejznámější rakouské letiště. Zároveň se jedná o domovskou základnu společnosti Austrian Airlines a také aerolinek Niki (Niki Luftfahrt GmbH). Vídeňské letiště je dopravním uzlem pro lety do východní Evropy a zároveň je jedním z největších zaměstnavatelů východního regionu Rakouska. Scenérii vytvořili známí vývojáři Fly Tampa, kterí stojí za zrodem série s označením "megaairport" znamenající především nejprestižnější simulaci letiště využívající jak maximálního počtu detailů reálné předlohy, tak také vynikající optimalizaci pro středně výkonné počítače. Původní samostatná verze pro FS 2004 dodnes představuje nejlépe optimalizovanou destinaci mezinárodního letiště a nejinak je tomu i v případě této nové verze obsahující instalaci jak pro Microsoft Flight Simulator X, tak také pro FS 2004. Pokud žádáte věrnou repliku mezinárodního letiště ve Vídni a zároveň nejlepší možnou volbu z hlediska optimalizace, tento produkt předčí vaše očekávání.

Základem zemského terénu byly autentické letecké snímky zasahující nejen samotné letiště, ale též značně vzdálené přilehlé okolí. Letecké snímky jsou navíc zachovány ve vysokém rozlišení a jejich ruční editace byla minimální a to především kvůli co možná nejautentičtější podobě terénu na příletových i odletových cestách. Z výšky pár tisíc stop na první pohled nepoznáte, zda se jedná o scenérii FSX nebo o reálnou fotografii vídeňského letiště. Volba přirozeného vzhledu pozemních textur je navíc skvěle zakomponována do defaultní podoby scenérie FSX (a FS 2004), takže výsledný efekt destinace působí věrohodným a reálným dojmem. Kromě vysokého rozlišení leteckých snímků se můžete též spolehnout na autentickou podobu 3D objektů (praktciky všechny 3D objekty jsou součástí této destinace včetně odbavovacích ploch, návěstí, pojížděcích ploch i světelných systémů. Samostatnou kapitolou je interaktivní (dynamický) letištní i letový provoz a skripty řešící dílčí procedury odbavení dopravních letounů. Cílem vývojářů Fly Tampa bylo vždy vytvořit dynamickou scenérii letiště, která by vás překvapila množstvím detailů nejen ve vzduchu (během přiblížení a přistání), ale především též během pobytu letounu na zemi, což obzvlášť v tomto případě znamená pro každého virtuálního pilota doslova "virtuální" atmosféru spojenou nejen s každým vzletem a přistáním, ale též pojížděním a odbavením.

- letecké snímky ve vysokém rozlišení
- dynamické animované objekty 3D
- kompletní infrastruktura letiště
- noční i denní textury a osvětlení
- reálný vzhled VPD včetně návěstí
- letištní/letový provoz (dynamický)
- plně kompatibilní s "traffic" komerčními produkty
- dokonalá optimalizace FPS
- všechnyy 3D objekty opatřeny reálnou texturou (budovy)
- procesy odbavení (funkční terminály)
- tištěný manuál
- kompatibilní s FSX a FS 2004
- vhodné i pro slabší počítače !