Monaco X

 
Hardwarové nároky jsou optimání. Zapotřebí je zdůraznit velký počet 3D objektů, takže s optimalizací budete muset počítat. Nicméně i přes toto zjištění lze titul doporučit všem těm, kteří jsou spokojeni s optimálním průběhem FPS v FSX (+SP1). Nadšeni však budou také uživatelé FS 2004. Lokalita je vhodná pro létání na vrtulnících a pro dokonalé seznámení s knížectvím v Monaku. Pokud vás tato scenérie zajímá i ve skutečnosti, pak jeho simulovaná podoba má pro většinu virtuálních pilotů ideální zázemí realitistického kontextu se vším všudy.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kód produktu 620
Kategorie Scenérie
 

Další scenérie od Aerosoftu představuje velmi detailní fotorealistickou prezentaci Monaka. Malé knížectví se prostírá na Azurovém pobřeží jen 8 km od italské hranice na výběžku Přímořských Alp. Od skalnatého pobřeží stoupá terén terasovitě k pohoří, jež omezuje monacké teritorium proti francouzskému zázemí. Celé území státu je zastavěno. Podle ústavy z roku 1962 je Monako dědičnou konstituční monarchií. Celkem se rozprostírá na čtyřech segmentech městských částí: 4 městské čtvrti (Monaco-Ville, Monte Carlo, La Condamine, Fontvieille). Nejdůležitějším hospodářským odvětvím knížectví je celoroční turistický ruch. Velký význam má kromě toho i sektor poskytovaných služeb v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví. Státní příjmy vytváří převážně daň z přidané hodnoty a daň z obratu. Přímé daně se v Monaku nevybírají a jak známo Monako je daňovým rájem pro řadu celebrit z různých oblastí (mj. ze sportu - např. F1). Získat trvalý pobyt v Monaku však není tak jednoduché. Zájemci musí prokázat, že jsou velmi bohatí a navíc musí doložit občanské reference od lidí, kteří již v Monaku mají své trvalé bydliště (teprve poté mají šanci na to, že si mohou v Monaku zakoupit byt a mít zde také trvalou adresu svého bydliště). Tím, že se Monako stává stále více a více vyhledávanou lokalitou pro celebrity z celého světa, stoupá jeho celková cena a představuje tak defacto výkladní skříň velmi bohatých a známých osobností z celého světa.

Aerosoft si předlohu Monaka zvolil především proto, že se jedná o velmi specifickou oblast a z hlediska avitatického vyžití je Monako ideální opět pro piloty vrtulníků. Defacto všechny význačné stavby a 3D objekty byly do scenérie implementovány s nebývale vysokou mírou autenticity a v případě, že létáte na simulátoru na vrtulníku, můžete si prohlédnout tyto detaily z ptačí perspektivy a využít k přistávání též několik helipadů (např. jeden helideck je k dispozici přímo na jedné z největších jachet světa - „Lady Moira"). I když je scenérie velmi členitá a velmi bohatá na počet a detaily 3D objektů, stále představuje optimální průběh FPS, což ostatně ve svém komentáři potvrdil i AVSIM (" ...This scenery is ideal for helicopters, usable for amphibian craft, but somewhat limited for fixed-wing aircraft. The frame rates were always higher than I´d expect, without any flashing on/off of object textures...").

- kompletní scenérie monackého knížectví
- téměř všechny reálné helipady
- helideck na jachtě Lady Moira
- speciální zvukové efekty
- animace racků a dalších subjektů
- vydatný provoz lodí na moři
- špičkové noční detaily
- autentické osvětlení
- vyčerpávající dokumentace
- optimální průběh FPS
- vhodné pro vrtulníky
- ideální též pro letouny s plováky
- zábava po síti garantována!

Monako je tak možné považovat za další velmi detailní fotorealistickou scenérii, oplývající nejen počtem detailů v terénu, ale také optimálním průběhem FPS. V případě FSX budete nadšeni z řady speciální efektů, ale nutné je poznamenat, že scenérie velmi dobře vypadá i v případě FS 2004. Pokud vás zajímá tato lokalita z hlediska virtuálního létání, pak ji můžeme určitě doporučit.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.