Polish Airports Complete Edition X

 
  • 1 z 31
 
Scenérie je kompatibilní s FSX a P3D. Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (Acceleration Pack, SP2 nebo Gold), Lockheed Martin - Prepar3D (v1 nebo v2), Windows XP(SP2), Windows Vista, Windows 7, 8, 3 GHz procesor (Dual Core doporučován), 2 GB RAM, 256 MB VRAM (doporučujeme na grafice 512 MB),: 1,1 GB volného prostoru na pevném disku.
Cena 1 314,05 Kč bez DPH
1 590 Kč    
Kód produktu 1372
Kategorie Scenérie
 

Kolekce Polish Airports Complete Edition X není levná záležitost, nicméně obsah je v tomto případě bohatý a kvalitně zpracovaný. Součástí této samostatné scenérie pro FSX a Prepar3D jsou následující letiště: EPSC (Szczecin Goleniów), EPLL (Lódz Wladyslaw Reymont), EPZG (Zielona Góra), EPGD (Lech-Walesa), EPKT (Katowice), EPRZ (Rzeszów-Jasionika (včetně EPRJ), EPLB (Lublin (včetně EPSW Swidnik), EPPO (Poznan Lawica), EPWR (Wroclaw Strachowice) a EPBY (Bydgoszcz Szwederowo).

Každé letiště zosobňuje maximálně autentickou a aktuálně zpracovanou destinaci letiště včetně přilehlého okolí a kolekce se tak stává zajímavým artiklem zejména též pro nás, kteří mohou létat do Polska ať již v rámci online přeletů, či soukromých letů všeobecného letectví. Možnost seznámit se tak s těmito destinacemi ještě před reálným letem, nabízí spoustu informací a zpětné vazby i v případě příletů a odletů.

- kompatibilní s FSX a P3D
- stoprocentní součinnost geografických celků
- foto textury zemského terénu
- autentický lokální místopis u každé destinace 
- pozemní textury ve vysokém rozlišení
- 3D individualizovaný autogen
- přímá podpora čtyř ročních období
- fotorealistické textury 3D letištních budov
- statické i dynamické objekty
- plná kompatibilita s AI produkty
- aktuální podoba letišť !!!
- speciální grafické efekty
- spousta dílčích animací
- reflexe a stínování
- noční scenérie
- vysoká optimalizace FPS
- detailní .PDF dokumentace
- možnost manuálního přepnutí ročníhoi období

Kolekce polských letištních destinací exceluje v grafické i místopisné poloze. Oceníte aktuální podobu všech letišť - tedy včetně nových výstaveb terminálů a dalších 3D letištních objektů. Součástí scenérie je též samostatný program umožňující manuální volbu ročního období za účelem korektního zobrazení všech textur v příslušném ročním období. Vyšší cenu znamená zejména smysl pro místní detaily každého letiště včetně všech fotorealistických textur budov, což zesiluje celkový grafický dojem a činí z každé destinace skutečně excelentní, vizuálně naprosto shodné prostředí s reálnou předlohou.