Scenery Madeira X

 
  • 1 z 26
 
Úžasná scenérie Madeira pro FSX tak, jak ji z ptačí perspektivy určitě ještě neznáte... Scenery Madeira X není náročná na hardware. Pokud jste na svém počítači spokojeni s průběhem animace, pak nebudete mít s Madeirou žádný problém i v případě provozu větších letounů (ať ve vzduchu, či na zemi během pojíždění). Velikost místa na disku po instalaci představuje 1.5 GB. Scenérie je zejména vhodná pro vedení lokálních vyhlídkových letů a nácviků vzletů a přistání na LPMA. Zábava a zároveň výzva vyzkoušet si pilotáž oblíbeného stroje na proslulém letišti LPMA.
Cena 1 314,05 Kč bez DPH
1 590 Kč    
Kód produktu 741
Kategorie Scenérie
 

Souostroví Madeira představuje novou scenérii pro Microsoft Flight Simulator X. Scenérie je určena výhradně pro FSX a využívá tak technologicky pokročilejších vlastností grafického enginu FSX včetně podpory (rámcové - FSX) DirectX 10. Madeira je portugalské souostroví v Atlantském oceánu (580 km od marockého pobřeží a 980 km jihozápadně od Lisabonu. Osídlení představuje 271 400 obyvatel, přičemž hlavním městem Madeiry je Funchal.  Součástí fotorealistické scenérie je celé souostroví sestávající z následujících ostrovů: Madeira (největší a nejosídlenější), Porto Santo, Ilhas Desertas, Ilhas Selvagens. Souostroví je chráněno, představuje přírodní rezervaci a je zároveň vyhledávaným místem pro turismus. Souostroví je sopečného původu a hloubka moře ve vzdálenosti 5 km od pobřeží dosahuje již 3.000 metrů. Nejvyšší horou souostroví je sopka Pico Ruivo (1862 m).

Vývojáři scenérie nám předkládají defacto plně fotorealistickou oblast, jejíž součástí jsou nejen všechny ostrovy, ale také autogen v podobě znázorněného osídlení, přesná topografická charakteristika včetně všech pozemních komunikací a detailní výškový profil (mesh) s přesností 9,5 metrů. Zejména textury a rozmístění autogenu plně korespondují s tím, jak ve skutečnosti Madeira vypadá nejen z ptačí perspektivy. Oblast - nejen v reálu, je častým předmětem pro vyhlídkové VFR lety. K tomu vám mohou posloužit obě dostupná letiště (LPMA - Madeira, LPPS - Porto Santo). Z hlediska simulátorového vyžití je jisté, že souostroví Madeira je rovněž známé originálním letištěm na pylonech (LPMA). Právě toto letiště vývojáři v této scenérie dotáhli do maxima. Spolehnout se tak můžete nejen na stoprocentní repliku skutečného letiště LPMA, ale také na výrazné detaily VPD, letištních budov i okolního provozu. Podobně detailně vypadá i druhé letiště LPPS. Díky tomu, že se jedná o souostroví v Atlantiku, je FPS stále nad průměrem, takže se nemusíte v tomto případě obávat zvýšených hardwarových nároků.

- detailní fotorealistické textury (0,5m/pixel)
- LPMA, LPPS (obě letiště v plné výbavě)
- individuální výškový profil s přesností 9.5 m
- individuální autogen (více než 120.000 objektů)
- VFR význačné body v terénu
- letištní provoz, dopravní infrastruktura
- tištěný manuál
- tištěné příletové a odletové mapy

Scenery Madeira X je jednou z klasických scenérií, která představuje žádaný titul mezi uživateli FSX. Vzlety i přistání z LPMA jsou neopakovatelné nejen díky okolní scenérii, ale především díky letišti samotnému. Nadprůměrné FPS přivítají i ti, kteří nemají příliš výkonný hardware. Oproti verzi FS 2004 na první pohled rozeznáte technologický pokrok FSX jak z hlediska speciálních efektů scenérie, tak také z hlediska samotného měřítka soustroví, což např. zvýrazní už tak dokonalý model pozemních komunikací i dopravní infrastruktury. V případě, že uvažujete o zakoupení překrásné scenérie do FSX, Madeira jednoznačně vítězí již dnes mezi našimi zákazníky. Doporučujeme každému, kdo se rád "toulá VFR" a objevuje krásy přírodní scenérie.