Scenery Manhattan X

 
  • 1 z 30
 
Téměř reálný Manhattan v FSX nenabízí pouze budovy, ale kompletní "život" promítající se především do rušného provozu vrtulníků, aut i lodí. Dramatický kontext zvýrazňují specifické grafické detaily FSX a vysoké rozlišení budov, které se svou výškou v terénu liší od skutečných naprosto minimálně. Scenérie je zejména vhodná pro létání na vrtulníku, popř. pro krátké vyhlídkové lety z nejbližších letišť. Ukázka grafických možností FSX včetně samotného enginu, je přesně to, co Manhattan X v praxi nabízí. Titul je výhradně FSX kompatibilní a na pevném disku si připravte volný prostor o velikosti 500 MB. Pokud Vaše mašina zvládá FSX ve vyšších detailech autogenu, pak bude animace i v tak detailní scenérii, jakou představuje Manhattan X zcela optimální.
Cena 1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč    
Kód produktu 746
Kategorie Scenérie
 

Aerosoft vstupuje na trh konečně s novou verzí úspěšné scenérie Manhattan. Manhattan jsme měli možnost létat již ve verzi FS 2004 a ihned po uvedení na trh, se z této scenérie stala nejoblíbenější lokace pro testování vrtulníků a krátké vyhlídkové lety. Verze pro FS 2004 na tom byla velmi dobře i s optimalizací a dnes je možné Manhattan pro FS 2004 létat prakticky na plné detaily. Jaká je vlastně verze pro FSX a vyplatí se investovat do FSX verze, která vás na první pohled uchvátí především obrovským počtem budov a téměř fotorealistickým podtextem scenérie? FSX verze je oproti FS 2004 prakticky neporovnatelná a to především proto, že součástí této scenérie je více než 150.000 individuálních budov a více než 3.000 000 polygonů.... Toto byl rovněž důvod, proč jsme se verze pro FSX dočkali až dnes. Oproti FS 2004 si zkrátka tak detailní implementace 3D objektů vyžádala téměř rok práce. Kromě toho, že je celý Manhattan defacto skutečnou replikou reálné předlohy z hlediska počtu i umístění budov, vývojáři se rozhodli oproti verzi výrazně zapracovat také na texturách a koncové podobě mostů. V tomto ohledu jsou na tom o dost lépe i textury mostů, jejich 3D verze jsou od reálných mostů téměř k nerozeznání. FSX navíc garantuje více různých grafických efektů současně, takže např. odrazy světel od prosklených budov navozují z pohledu kokpitu vrtulníku neuvěřitelně dramatický dojem.

- kompletní ostrov Manhattan ve stoprocentním zpracování
- 4 autentické heliporty
- 150 000 autentických budov
- 3000 000 polygonů
- speciální efekty FSX
- noční textury
- autentický provoz lodí
- AI traffic (zejména vrtulníků)
- ptactvo
- reálné letecké mapy
- mise (vyhlídkový let)
- optimální průběh animace
- výhradně FSX kompatibilní

Manhattan byl již ve verzi pro FS 2004 velmi speciální. Nová verze pro FSX však nastoluje nový standard detailních scenérií pro lokální VFR a provoz vrtulníků. Scenérie totiž obsahuje též autentický provoz jak ve vzduchu, na zemi, tak i na vodě. Pohyb lodí není náhodný a plně odpovídá reálnému provozu zásobovoání i přepravě ostrova. Do scenérie byly též přidány animace ptactva a to na mnoha různých místech. Scenérie rozhodně nepatří mezi nenáročné na hardware. Avšak pokud Váš počítač zvládne vyšší úroveň autogenu, pak se nemusíte obávat, že by Manhattan X nelétal v optimálním FPS.