Skiathos X: The Greek St. Maarten

 
  • 1 z 57
 
Hardwarové požadavky: Microsoft Flight Simulator X (SP2, Acceleration Pack or Gold Edition) or Lockheed Martin - Prepar3D, Windows XP(SP2), Windows Vista nebo Windows 7 (včetně nejnovějších service packů), 3.0 GHz, (Dual-Core nebo Quad-Core doporučován), 2 GB RAM (4 GB doporučeny), 3D grafická karta - 512 MB VRAM, .net Framework 3.5 nebo vyšší verze (vyžadován pro Scenery Manager), 2 GB volného prostoru na pevném disku.
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 1244
Kategorie Scenérie
 

Datum vydání: 6.6. 2013

Nová scenérie z dílny 29Palms Scenery Design navazuje na předchozí práci Mykonos X a přináší druhý ostrov v pořadí v podobě titulu "Skiathos X" pro Microsoft Flight Simulator X a Prepar3D. Součástí vysoce detailních proporcí celistvého ostrova Skiathos je také proslulé letiště St. Maarten známé svým spektakulárním přiblížením, přičemž právě větší dopravní letouny typu Boeing 757-200 jsou nuceni doslova "přijet na letiště", což samozřejmě činí z každého příletu úžasný zážitek pro přihlížející turisty opalující se právě na prosluněné pláži. Ačkoliv je pláž proseta návěstidly varující návštěvníky v bezprostřední blízkosti VPD před nepříznivými vlivy vzletů a přistání dopravních letounů, turisté přesto s nadšením vyhledávají ta místa, u kterých jsou letounům během vzletů a přistání nejblíže.

Celý ostrov byl tentokrát zpracován do nejmenších detailů a právě detaily činí z tohoto tiulu místopisně vysoce bohatou scenérii. Součástí ostrova je více než 250.000 invidivudálně umístěných 3D objektů v podobě autogenu. Kromě těchto dílčích místopisných úprav se můžete těšit na vysoké rozlišení satelitních snímků (0.3 - 0.5 m/ pixel). Proto, aby byla okolní scenérie co možná nejblíže reálné předloze, rozhodli se vývojáři implementovat též rozmanité skripty animací (včetně animací lodí), ale také fauny a flóry, přičemž rackové byli dokonce i ozvučeni :-). Aktuálně je Skiathos X rozhodně nejžhavějším kandidátem detailní scenérie pro nadcházející léto a stane se také vyhledávaným artiklem pro všechny ty, kteří se chystají tuto destinaci navštívit za účelem dovolené. Ostrov samotný a zejména letiště nabízí využití jak pro větší typy dopravních letounů, letounů pro místní dopravu, tak i vrtulníky, či všeobecné letectví. Vyhlídkové lety napříč ostrovem uspokojí i uživatele preferující menší turistické, či sportovní letouny.

- vysoce detailní předloha ostrova Skiathos
- součástí letiště "Alexandros Papadiamantis" (LGSK)
- kompletní pokrytí (přes 100 km čtverečních)
- detailní fotorealistické satelitní snímky zemského terénu
- 3D noční osvětlení scenérie
- realistické stínování v závislosti na denní době
- individuálně navržený 3D autogen
- HD textury zemského terénu ve dne i v noci (2048 px)
- autentická elevace (MESH)
- více než 250.000 objektů (autogen)
- kompletní infrastruktura ALMS
- externí ozvučení scenérie
- 3D lidi (3D modely lidí)
- 3D individuálně navržené význačné body v terénu
- animovaný větrný pytel (LGSK)
- samostatný konfigurační manažer (optimalizace)
- kompatibilní AI letištní i letový provoz...
- ... včetně add-onů letištního i letového provozu
- kompatibilní s GEX, UTEX, FS GLOBAL
- vynikající průběh FPS
- výhradně kompatibilní s FSX a Prep3D