St. Gallen: Alternhein

 
  • 1 z 17
 
Hardwarové požadavky: X-Plane 10 Global, Windows XP/Vista/7, MAC, Linux, Procesor (CPU): 2,6 GHz Core 2 Duo, RAM: 2048 MB, VRAM: 512 MB, DirectX: 9.0c nebo vyšší. Titul je plně kompatibilní s PC WIN, APPLE MAC, LINUX.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 1114
Kategorie Scenérie
 

Letiště St. Gallen se nachází ve Švýcarsku (město Alternhein). Tato oblast patří mezi krásné scenérie i v simulátoru FSX a zejména přelet z Letiště Friedrichshafen na letiště St. Gallen přes Bodamské jezero nabízí atraktivní podívanou. Model letiště byl naprogramován ve 3D Studio Max výhradně pro X-plane a přináší tak zcela autentickou podobu soudobého letiště se všemi budovami, zázemím i autentickou podobou VPD. Pro vývoj scenérie bylo použito více než 2000 fotografií a zejména všechny letištní budovy jsou potaženy fotorealistickými texturami.

- vysoce detailní scenérie St. Gallen pro X-Plane 10
- neuvěřitelně propracovaná noční scenérie letiště
- všechny letištní budovy ve 3D s autentickými texturami
- samostatné význačné body v terénu
- detailní okolní prostředí včetně železnice a parku
- možnost přesného přiblížení ILS s využitím tištěných map
- detailní dokumentace pro VFR i IFR přílety a odlety
- mapky je možné tisknout z digitálního formátu .PDF
- vynikající optimalizace FPS
- vysoký počet detailů
- řada speciálních grafických efektů

 

St. Gallen pro X-Plane 10 tak znamená další zdařilou detailní scenérii zejména pro příznivce létání na menších turistických letounech GA. Pokud chcete rozšířit sbírku detailních scenérií letišť pro X-Plane 10, St. Gallen může být dobrým příkladem.

Kompatibilita: Windows PC, Apple/Mac, Linux.