Swiss Helipack: Volume I

 
  • 1 z 11
 
Aditivum pro Switzerland Professional X, vhodné pro všechny příznivce rotorů vyžadující něco opravdu speciálního za účelem vzletů i přistání v náročném horském terénu. Maximální výzva vyžaduje schopnos operovat s vrtulníkem s milimetrovou přesností. Ačkoliv je titul možné instalovat bez Swizerland Professional X, nejvíce užitkové hodnoty zažijete právě s touto scenérií. Titul je kompatibilní pouze s FSX (vyžaduje SP2 pro FSX), je kompatibilní s Windows XP, Vista, W7, podporuje 32/64-bitovou instalaci OS a není náročný na hardware: 2.66 GHz, 2 GB RAM, 256 MB grafický chipset, 130 MB volného prostoru na pevném disku.
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 967
Kategorie Scenérie
 

FlyLogic Switzerland asi není třeba dlouze představovat. Z jejich produkce vzešla jedna z nejdetailnějších VFR scenérii pro Microsoft Flight Simulator 2004 a FSX - Switzerland Professional. Vývojáři tu a tam rozšiřují možnosti lokální scenérie o řadu dalších produktů přinášející většinou detailně zpracovaná řízená i neřízená letiště. Swiss Helipack: Volume I je první vydání speciální série heliportů, které lze instalovat výhradně do FSX a to jak defaultní scenérie, tak i scenérie Switzerland Professional X. Létání na vrtulníku mezi alpskými vrcholky patří právě k nejzajímavější činnosti scnérie Switzerland Professional X a tak je obohacení v podobě detailně zpracovaných a reálně umístěných heliportů rozhodně příjemným potěšením. Titul nabízí celkem 4 reálné heliporty, umístěné v reálných lokacích včetně vybavení a přilehlých 3D objektů (horské chaty, hotely a dokonce nechybí též nemocnice).

- detailně propracované heliporty (4)
- vhodné pro nácvik vzletů a přistání z heliportů
- famózní pro létání v horském terénu
- detailní grafika
- přilehlé 3D objekty

- Erstfeld (LSXE)
- Lauterbrunnen (LSXL)
- San Vittore (LSXV)
- Tavanasa (LSXA)

 

Detailně zpracované 4 heliporty jsou kompatibilní výhradně s FSX a je možné je instalovat jak do defaultní scenérie FSX, tak předně jsou tyto heliporty užitečné pro scenérii Switzerland Professional X. Součástí každého heliportu je reálná grafická podoba dle reálné předlohy, včetně výstavby okolních objektů. Heliporty jsou umístěné v reálné nadmořské výšce v horských oblastech a tak je doporučeno instalovat Switezerlan Professional X za účelem zajištění co možná nejvyšších detailů elevační charakteristiky (MESH).

Médium PCCD ROM