Switzerland Professional X

 
  • 1 z 11
 

Switzerland Professional X představuje vrcholný příklad nejdetailnější scenérie pro vedení srovnávací navigace. K tomu, abyste letěli z bodu A do bodu B nebudete potřebovat ani leteckou mapu (tedy v případě, že oblast znáte z reálu). Vhodné i pro nácvik navigačních letů v případě, že se do Švýcarska v dohledné době chystáte vlastním letounem. Podrobnější exkluzívní záběry z testování budou uvedeny přímo na hlavním webu www.hits.cz . Doporučujeme každému, kdo si chce zalétat nad reálnou krajinou! BONUS představuje nová verze pro FS 2004, takže simulátor je kompatibilní i s verzí simulátoru FS 2004. Pokud jste spokojeni s průběhem animace defaultní scenérie FSX, pak s touto scenérií váš hardware nebude mít žádný problém! FPS je stále vysoko nad průměrem prakticky kdekoli.

Cena 3 793,39 Kč bez DPH
4 590 Kč    
Kód produktu 697
Kategorie Scenérie
 

Švýcarsko nemusíme představovat. I z ptačí perspektivy se jedná o jednu z nejkrásnějších a nejmalebnějších zemí, kterou můžete navštívit. Jistě si vzpomínáte na unikátní, avšak poměrně drahou scenérii Switzerland Professional pro FS 2004. I když byla cena podstatně vyšší než u jiných add-onů scenérií podobného zaměření, rozdíl v kvalitě scenérie a vysokém rozlišení textur byl téměř neporovnatelný. Totéž platí i v případě zcela nové - aktuální verze, která je přímo určena pro verzi Microsoft Flight Simulator X (obě edice). I v tomto případě se totiž můžete spolehnout na to, že létáte nejen nad topograficky naprosto přesnou krajinou, ale především nad reálnou krajinou, ve které vše vypadá téměř fotorealisticky. Totéž platí především o zpodobnění alpských vrcholků a známých hor - jako je např. dnes už notoricky známý Matterhorn. V důsledku toho, že každá horská oblast byla autory upravována ručně včetně využití reálných leteckých snímků, vypadají všechny vrcholky v simulátoru jako skutečné a to hned na první pohled. Technologicky titul spojuje jak to, co znáte z Ultimate Terrain Europe, tak také to, co již brzy dokáže Ground Environment X s tím rozdílem, že např. města a vesnice včetně nejmenších osad, které na klasické mapě v měřítku 1:500 000 ani nenajdete, byly rovněž upraveny ručně a na výsledku je to opravdu znát. Stejné detaily očekávejte u řek, jezer a detailních 3D objektů včetně význačných VFR referenčních bodů v terénu. Švýcarsko je poměrně malá země a tak se autorům bezesporu vyplatilo, že dílčí detaily byly dodatečně upravovány ručně. Autogen není náhodný a totéž platí o výskytu všech dalších 3D objektů v terénu (včetně historických památek a hustě osídlených měst (Ženeva, Zurich, apod.).

- stoprocentní obraz reálného Švýcarska v simulované podobě
- letecké snímky - fotorealistický vjem scenérie
- vysoké rozlišení textur (2m/1pixel)
- čtvero ročních dob
- topografická situace
- individuální elevace (mesh)
- fotorealistické velehory
- brilantní mapování textur
- vysoká míra optimalizace FPS!
- možnost vyhlídkových letů
- unikátní možnost nácviku VFR srovnávací navigace
- možnost prozkoumat každý kout Švýcarska
- reálné umístění autogenu
- vesnice a města dodatečně editovány
- noční textury pro VFR NOC
- většina historických památek včetně kostelů a katedrál
- BONUS: verze pro FS 2004 !
- ultimátní volba pro vyhlídkové lety
- geniální zážitky během on_line létání ve skupinách
- vhodné i pro plachtaře FSX

 

Optimalizace je to, co si vývojáři FlyLogic Switzerland vytkli za hlavní cíl. V důsledku toho je tato scenérie velmi plynulá i na poměrně slabších počítačích a to i v případě vysokého počtu detailů v terénu. Přílety a odlety na známých letištích ve Švýcarsku (včetně těch nejmenších nezpevněných VPD) jsou díky fotorealistickému podtextu a texturám ve vysokém rozlišení okořeněny o nový rozměr virtuálního létání, který v případě FSX nemáte možnost zažít v žádné jiné scenérii. Jakmile jednou zkusíte tento add-on zůstane vám na disku až do doby vydání nové verze FS a budete se k němu vracet prakticky každou volnou chvilku. Nezestárne, neomrzí, neboť stále je možné odhalovat nové a nové detaily a plánovat naprosto reálné vyhlídkové lety na různých typech letounů. Obliba této scenérie spočívá i v případě síťového létání ve skupinách, pro pilotáž bojových stíhacích letounů v Alpách a pro létání na vrtulnících. Díky tomu, že jsou do scenérie implementovány všechna roční období a dokonce noční textury pro VFR NOC, je tato scenérie použitelná prakticky kdykoli. Oceníte jak vysokou míru detailů, fotorealistický podtext, tak také dokonalou optimalizaci FPS.