Switzerland Professional X

 
  • 1 z 11
 

Switzerland Professional X představuje vrcholný příklad nejdetailnější scenérie pro vedení srovnávací navigace. K tomu, abyste letěli z bodu A do bodu B nebudete potřebovat ani leteckou mapu (tedy v případě, že oblast znáte z reálu). Vhodné i pro nácvik navigačních letů v případě, že se do Švýcarska v dohledné době chystáte vlastním letounem. Podrobnější exkluzívní záběry z testování budou uvedeny přímo na hlavním webu www.hits.cz . Doporučujeme každému, kdo si chce zalétat nad reálnou krajinou! BONUS představuje nová verze pro FS 2004, takže simulátor je kompatibilní i s verzí simulátoru FS 2004. Pokud jste spokojeni s průběhem animace defaultní scenérie FSX, pak s touto scenérií váš hardware nebude mít žádný problém! FPS je stále vysoko nad průměrem prakticky kdekoli.

Cena 3 793,39 Kč bez DPH
4 590 Kč    
Kód produktu 697
Kategorie Scenérie
 

Švýcarsko nemusíme představovat. I z ptačí perspektivy se jedná o jednu z nejkrásnějších a nejmalebnějších zemí, kterou můžete navštívit. Jistě si vzpomínáte na unikátní, avšak poměrně drahou scenérii Switzerland Professional pro FS 2004. I když byla cena podstatně vyšší než u jiných add-onů scenérií podobného zaměření, rozdíl v kvalitě scenérie a vysokém rozlišení textur byl téměř neporovnatelný. Totéž platí i v případě zcela nové - aktuální verze, která je přímo určena pro verzi Microsoft Flight Simulator X (obě edice). I v tomto případě se totiž můžete spolehnout na to, že létáte nejen nad topograficky naprosto přesnou krajinou, ale především nad reálnou krajinou, ve které vše vypadá téměř fotorealisticky. Totéž platí především o zpodobnění alpských vrcholků a známých hor - jako je např. dnes už notoricky známý Matterhorn. V důsledku toho, že každá horská oblast byla autory upravována ručně včetně využití reálných leteckých snímků, vypadají všechny vrcholky v simulátoru jako skutečné a to hned na první pohled. Technologicky titul spojuje jak to, co znáte z Ultimate Terrain Europe, tak také to, co již brzy dokáže Ground Environment X s tím rozdílem, že např. města a vesnice včetně nejmenších osad, které na klasické mapě v měřítku 1:500 000 ani nenajdete, byly rovněž upraveny ručně a na výsledku je to opravdu znát. Stejné detaily očekávejte u řek, jezer a detailních 3D objektů včetně význačných VFR referenčních bodů v terénu. Švýcarsko je poměrně malá země a tak se autorům bezesporu vyplatilo, že dílčí detaily byly dodatečně upravovány ručně. Autogen není náhodný a totéž platí o výskytu všech dalších 3D objektů v terénu (včetně historických památek a hustě osídlených měst (Ženeva, Zurich, apod.).

- stoprocentní obraz reálného Švýcarska v simulované podobě
- letecké snímky - fotorealistický vjem scenérie
- vysoké rozlišení textur (2m/1pixel)
- čtvero ročních dob
- topografická situace
- individuální elevace (mesh)
- fotorealistické velehory
- brilantní mapování textur
- vysoká míra optimalizace FPS!
- možnost vyhlídkových letů
- unikátní možnost nácviku VFR srovnávací navigace
- možnost prozkoumat každý kout Švýcarska
- reálné umístění autogenu
- vesnice a města dodatečně editovány
- noční textury pro VFR NOC
- většina historických památek včetně kostelů a katedrál
- BONUS: verze pro FS 2004 !
- ultimátní volba pro vyhlídkové lety
- geniální zážitky během on_line létání ve skupinách
- vhodné i pro plachtaře FSX

 

Optimalizace je to, co si vývojáři FlyLogic Switzerland vytkli za hlavní cíl. V důsledku toho je tato scenérie velmi plynulá i na poměrně slabších počítačích a to i v případě vysokého počtu detailů v terénu. Přílety a odlety na známých letištích ve Švýcarsku (včetně těch nejmenších nezpevněných VPD) jsou díky fotorealistickému podtextu a texturám ve vysokém rozlišení okořeněny o nový rozměr virtuálního létání, který v případě FSX nemáte možnost zažít v žádné jiné scenérii. Jakmile jednou zkusíte tento add-on zůstane vám na disku až do doby vydání nové verze FS a budete se k němu vracet prakticky každou volnou chvilku. Nezestárne, neomrzí, neboť stále je možné odhalovat nové a nové detaily a plánovat naprosto reálné vyhlídkové lety na různých typech letounů. Obliba této scenérie spočívá i v případě síťového létání ve skupinách, pro pilotáž bojových stíhacích letounů v Alpách a pro létání na vrtulnících. Díky tomu, že jsou do scenérie implementovány všechna roční období a dokonce noční textury pro VFR NOC, je tato scenérie použitelná prakticky kdykoli. Oceníte jak vysokou míru detailů, fotorealistický podtext, tak také dokonalou optimalizaci FPS.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.