VFR POLAND NW COMPLETE EDITION (FSX and P3D)

 
  • 1 z 42
 
Titul jednoznačně doporučujeme zejména v rovině programového výcviku navigačních přeletů v Polsku. V praxi letecké simulace se jedná o zcela autentickou korekci satelitních snímků navázanou na 3D grafický engine FSX, P3D v rozlišení 2.5 metrů na jeden pixel. Hardwarové požadavky: - Microsoft® Windows® XP Service Pack 2 or later, Windows 7,8,10, Microsoft® Flight Simulator X nebo Lockheed Martin Prepar 3D®, SD™ card reader - SD čtečka a 20 GB volného prostoru na pevném disku, internetové připojení.
Cena 890 Kč bez DPH
1 076,90 Kč    
Kód produktu 1508
Kategorie Scenérie
 

VFR Poland NW představuje novodobý vysoce detailní typ scenérie určený pro navigační lety v Polsku. Jedná se o plně fotorealistickou scenérii v nejvyšším možném rozlišení představující zcela nadstandardní FPS díky tomu, že textury jsou komprimovány za účelem přesnosti 2.5 metrů na jeden pixel. V tomto rozlišení je tato scenérie naprosto plynulá prakticky na každém typu počítače - tedy není nutné vlastnit extra výkonnou počítačovou sestavu.

Fotorealistická scenérie v rozsahu pokrývající severozápadní část Polska, je naprogramována s využitím základu multispektrálních satelitních snímků (základem SPOT5) dodatečně upravená v závislosti na technologicky přesně vymezené geometrické i radiometrické korekce. V důsledku toho je terén zcela vhodný pro plánování a provedení každého VFR navigačního letu s využitím reálného navigačního štítku. Díky dodatečné korekci satelitních snímků došlo k naprostému splynutí 3D grafického podkladu v příslušném měřítku s fotorealistickými texturami včetně důsledků spojených s realistickým zakřivením horizontu.

Součástí je též samostatný podklad vodstva v přesném měřítku vodních toků, jezer, rybníků, přehrad, či dalších umělých nádrží. Navíc je tato fotorealistická scenérie plně kompatibilní s 3D objekty typu AUTOGEN. Z hlediska využití technologicky pokročilého způsobu mapování terénu fotorealistickými texturami a správné korekce, lze navigační lety létat jak v nižší výšce (např. 2.000 FT AGL), tak ve vyšších letových výškách, či dokonce hladinách. Snímky zůstávají stále ostré a na horizontu zcela čitelné a tím pádem jsou ideálním základem pro vedení navitačních přeletů na malých sportovních a turistických letounů. Ideální využití této scenérie oceníte např. na online rozhraní VATSIM/IVAO a navíc obsahem je jak instalace pro Microsoft Flight Simulator X (všechny edice), tak také Prepar3D (rovněž všechny verze).

Výseč scenérie NW (Polsko) nám nabízí vynikající příležitost létat nad plně autentickým fotorealistickým prostředím nabízející možnost využít reálnou leteckou mapu ICAO, či Leteckého průvodce v měřítku 1:500 000. Rozhloha dosahující téměř 80.000 čtverečních kilometrů pokrývá severozápadní část Polska (jihozápadní region v prodeji zvlášť).

- kompletní fotorealistická scenérie Polska
- severozápadní část regionu (výseč)
- technologicky přesná korekce satelitních snímků*
- *(radiometrie/geometrie)
- schopnost zakřivení horizontu
- možnost létat v nižší výšce nad zemí
- téměř 80.000 čtverečních kilometrů
- v rozlišení 2.5 metrů / pixel
- skutečné autentické satelitní snímky
- integrace samostatné vrsty (vodstvo)
- kompetibilní s ostatními typy scenérií (např. letiště)
- plně kompatibilní s rozhraním 3D objektů - AUTOGEN
- nenáročné na hardware PC
- FSX a Prepar3D kompatibilní
- ostatní regiony Polska v prodeji zvlášť
- vhodné pro plánování a provedení VFR přeletů nad Polskem
- bohatá dokumentace - manuál