ASA The Complete AVIDYNE Course

 
 
Software je kompatibilní jak s PC WIN (včetně XP, VISTA), tak také s počítači značky Apple. Minimální doporučené požadavky pro provoz programu: minimální rozlišení 1024x768, CD-ROM mechanika, Intel Pentium III 1GHz nebo rychlejší, 512MB RAM, Doporučené požadavky: Pentium 4 2GHZ nebo rychlejší, 1GB RAM, Windows Vista SP1, Home Premium, Business a Ultimate, podpora 64-bitové verze OS, kompatiibilita s: Windows XP SP2 and SP3, Windows 2000 SP4, Windows Vista. V případě Applu zvolte: Intel Core Duo 1.83GHz nebo rychlejší. (OS X 10.5.4 nebo vyšší verze). Kompatibilita též v případě využití PowerPC G4 1GHz nebo rychlejší procesor, (OS X 10.4.11 nebo vyšší verze), 512MB RAM. Ideální software pro všechny piloty, kteří se chystají na přeškolení avionického skleněného kokpitu Avidyne Entegra.
Cena 1 290 Kč bez DPH
1 560,90 Kč    
Kód produktu 813
Kategorie Simulátory
 

The Complete AVIDYNE Course představuje interaktivní výukovou pomůcku na PCCD-ROM prezentující soudobé možnosti avionického systému výrobce Avidyne (Avidyne Entegra). V současné době je právě Avidyne Entegra a Garmin 1000 nejrozšířenější volba skleněného kokpitu mnoha soudobých letounů všeobecného letectví. Avidyne Entegra je oproti G1000 na první pohled výrazně jednodušší - zejména v případě, kdy se skleněným kokpitem nemáte žádné zkušenosti. Pro celkové pochopení ovládání základních funkcí stačí let v rámci typové zkoušky. Problém však opět nastává v případě, kdy často létáte na řízená letiště, plánujete lety IFR a vyžadujete naučit se ovládat všechny funkce - včetně těch pokročilých.

Pravda ovšem je, že i Avidyne nabízí mnoho dílčích funkcí, které během letu - během typové zkoušky a následné vlastní zkušenosti, stěží odhalíte (zejména během plánování složitých přeletů). V případě, kdy se přeškolujete na "glass cockpit", je volba interaktivního výukového software nejbezpečnější a zároveň nejefektivnější a nejrychlejší forma samostudia za účelem odhalit veškerá úskalí používání tohoto typu skleněného kokpitu během každodenních přeletů VFR/IFR. Technicky velmi pokročilé prostředí soudobých skleněných kokpitů (TAA - Technically Advanced Aircraft glass cockpit environment) totiž pro pilota, který nemá s tímto typem avioniky žádné zkušenosti, nebývá jednoduchá záležitost. Přechod z klasických budíků na skleněný kokpit může být během prvních vzletů velmi frustrující.

Interaktivní software naší nabídky vychází z verze Entegra 7 s aktualizací na Entegru 8. Pokud tedy právě létáte na této verzi avioniky na Vašem, či pronajatém letounu a chcete se v klidu vašeho domova, bez nutnosti zkoušet vše "naostro během letu", seznámit se všemi funkcemi, které Entegra nabízí, zvolte tento typ interaktivní výuky a Váš další let pro vás bude více méně rutinní záležitost.

- kompletní interaktivní výuka Avidyne Entegra
- verze 7 & 8
- PFD
- MFD
- audio panel
- GNS430
- autopilot
- odpovídač
- VFR, IFR
- 4 hodiny výkladu
- skenování
- ovladače
- scénáře
- nouzové situace
- procedurální instr. pilotáž
- plánování letu

Médium PCCD ROM