ELITE External Visual System software

 
  • 1 z 6
 
Software řešící softwarovou nástavbu simulátoru Elite za účelem zobrazení externí scenérie s využitím samostatných vizuálních kanálů prostřednictvím externích obrazovek (nejčastěji TV, popř. projektorů). Upozorňujeme, že uvedené cenové relace řeší pouze software, součástí jednotlivých kanálů nejsou počítače, či jiné hardwarové vybavení (kabeláž, hub, počítač, apod.)! Pro naše zákazníky instalujeme simulátor Elite vždy dle finančních možností zákazníka. V případě, že je zákazník rozhodnutý investovat do software Elite a rozšířit tak možnosti využití, zajistíme vše na klíč včetně instalace, optimalizace a nastavení. Možnost seznámit se se simulátorem Elite nabízíme všem zákazníkům, kteří mají o toto řešení zájem (doporučujeme však, aby nám zákazník zavolal nejlépe 2 dny předem za účelem dohodnutí vhodného času). Simulátor Elite v8xx je v současné době považován za nejsofistikovanější nástroj IR létání na počítači a je tedy vhodný nejen pro soukromé uživatele, ale též pro letecké školy, výcviková střediska, teoretické školení a jiné instituce a firmy působící na trhu reálné aviatiky.
Cena 46 272,73 Kč bez DPH
55 990 Kč    
Kód produktu 1041
Kategorie Simulátory
 

Letový simulátor Elite v8.xx již našim zákazníkům nemusíme dlouze představovat. V současné době se jedná o nejpokročilejší a zároveň nejaktuálnější softwarovou platformu pro VFR, IFR nácvik pilotáže směřující především za účelem metodické přípravy budoucích pilotů a zároveň se jedná o platformu, která je rovněž vhodná pro vlastní udržení kondice v oblasti běžných přeletů VFR/IFR. Ačkoliv je možné nácvik pilotáže směřovat i do roviny VFR pilotáže, hlavními přednostmi jsou samozřejmě radionavigační létání a především nejnáročnější postupy spojené výhradně s přístrojovým létáním (IFR). Elite se tak jako letový simulátor stává též platformou pro nácvik povinných i nouzových postupů na většině rozšířených soudobých letounů GA sloužící k výcviku  PPL/CPL a MEP.

Pro naší zákazníky nabízíme širokou škálu modulových vlastností Elite a to jak z hlediska vybavení samotného simulátoru, tak také z hlediska hardware (počítačové sestavy, sofistikované letecké ovladače). Samotný simulátor vás tak může finančně vyjít jen na několik tisíc CZK s DPH, avšak pokud se rozhodnete zvolit tento software za primární desktopový nástroj, mohou se investivce snadno vyšplhat i nad několik set tisíc CZK s DPH. Díky snadnému modulovému řešení software i hardware i přesto zůstává simulátor Elite snadno dostupný i pro ty, kdo vyžaduje nejlevnější možnou formu sofistikovaného výcviku na běžném počítači PC. Pokud vás zajímá samotný simulátor, pro začátek doporučujeme následující dvě verze, z nichž si každý může vybrat dle svých možností:

Elite Pilot v8.xx CORE
Elite Pilot v8.xx PREMIUM

V případě dalšího možného rozšíření simulátoru jsme si pro vás připravili realizaci tříkanálového externího zobrazení scenérie sloužící za účelem výrazného obohacení pilotáže s využitím databází GenView a RealView. V případě, že se rozhodnete pro externí vizualizaci terénu, máte možnost výhled z kabiny letounu (pohled do scenérie) nechat zobrazit na další samostatné externí obrazovce (LCD TV, PLASMA, popř. CRT, či LCD monitor) a instrumentační panel nechat zobrazit na menší obrazovce, která vám zobrazí pouze letové údaje ve formě 2D instrumentačních panelů. Pokud však chcete externí vizualizaci rozšířit o další kanály zobrazení (tedy další samostatné externí obrazovky), můžete s využitím např. tří obrazovek docílit z očí pilota rozhled až o úhlovém rozpětí 90 stupňů přední polosféry. S využitím pěti externích zobrazovacích kanálů (tedy pěti externích obrazovek) přitom můžete docílit téměř 180 stupňů přední polosféry. Technologické řešení zobrazení externí scenérie však na trhu se soudobými simulátory nemá obdoby, neboť samotnému nastavení jednotlivých parametrů externích vizuálních kanálů se meze nekladou. 3D externí akcelerovaný OPEN GL engine lze libovolně modifikovat a docílit tak konkrétní - reálné vizualizace výhledu z kokpitu v měřítku 1:1. Záleží pouze na finančních možnostech uživatele. Pro každý samostatný externí zobrazovací kanál je zapotřebí využít zcela samostatného počítače (v případě tří kanálového zobrazení se třemi externími obrazovkami pro zobrazení scenérie - tedy výhledu z kabiny letounu, budete potřebovat tři samostatné počítače). Jednotlivé vizuální kanály jsou vzájemně propojeny protokolem TCP/IP a každý externí kanál lze modifikovat dle následujících paramterů:

- HDG
- PITCH
- LATERAL AXIS
- LONGITUDINAL AXIS
- VERTICAL AXIS 
- HORIZONTAL FOV (FIELD OF VIEW)
- VERTICAL FOV (FIELD OF VIEW)
- LOD (LEVEL OF DETAIL)

Díky univerzálním možnostem umístění kamery (externí vizuální kanál) na letoun tak lze docílit proporciálně přesného výhledu z kabiny z obou sedaček pilotů. Propočty směřující do reálného měřítka externí vizualizace se odvozují od vzdálenosti a výšky očí pilota a zároveň od velikosti obrazovky a formátu, který máte k dispozici. Díky variabilním možnostem umístění kamer pro jednotlivé externí vizuální kanály, je engine připraven jak pro pevné křídlo, tak i rotory.

- externí vizualizace terénu pro simulátor Elite
- možnost libovolného umístění kamery na letoun
- možnost využít až 6-ti  samostatných vizuálních kanálů
- podpora formátů: 16:9 / 4:3
- každý samosatný externí kanál vyžaduje vlastní počítač
- instrumentační panel řeší hostující počítač (LCD obrazovka)
- podpora TCP/IP protokolu
- vhodné pro VFR, IFR metodické létání
- vhodné pro zástavbu integrovaných kokpitů
- autentické měřítko externí vizualizace (1:1)
- možnost zobrazení úhlového rozpětí 180 stupňů


Cenové relace řešení externí vizualizace:

1-kanálové zobrazení: 54.490,- CZK s DPH

V tomto případě je možné využít pro externí zobrazení scenérie pouze jednu externí obrazovku (např. LCD TV). Na hostujícím počítači zůstává zobrazení instrumentačního panelu a např. též instruktorského stanoviště (v případě, že máte dva výstupy na grafice). Zapotřebí jsou dva samostatné počítače

2-kanálové zobrazení: 89.480,- CZK s DPH

V tomto případě je možné využít pro externí zobrazení scenérie dvě samostatné zobrazovací jednotky (např. LCD TV). Na hostujícím počítači zůstává zobrazení instrumentačního panelu a např. též instruktorského stanoviště (v případě, že máte dva výstupy na grafice). Zapotřebí jsou tři samostatné počítače

3-kanálové zobrazení: 124.470,- CZK s DPH

V tomto případě je možné využít až 5-ti externích zobrazovacích jednotek pro externí scenérii (např. pět samostatných LCD TV). Na hostujícím počítači zůstává zobrazení instrumentačního panelu a např. též instruktorského stanoviště (v případě, že máte dva výstupy na grafice). Zapotřebí jsou čtyři až 6 samostatných počítačů. *


* běžná konfigurace 3-kanálového zobrazení využívá tři externí obrazovky, popř. projektory pro zobrazení externí scenérie. Zapotřebí jsou v tomto případě 4 samostatné počítače. Možnost seznámit se s řešením Elite (jak s hlavním programem, tak i externí vizualizací je součástí naší nabídky pro naše zákazníky). Na klíč řešíme nejen základní instalaci simulátoru Elite, ale též možnosti rošzíření jak samostného software, tak i externí vizualizace. 

POZN: V případě, že máte zájem o více kanálů (2 - 3 - 4 - 5 - 6), napište, prosím, tuto informaci do pole pro poznámku (během realizace objednávky).

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.