Rise Of Flight: Channel Battles Edition - BEST OF

 
  • 1 z 21
 

Nejaktuálnější verze Rise Of Flight: Channel Battles Edition v praxi představuje špičkový bojový letecký simulátor nové generace reprezentující maximální realismus soubojů z období 1. světové války. Zaujme jak ty, kteří chtějí bojovat, tak ty, kteří si chtějí pořádně zalétat. Klíčem k úspěchu tohoto simulátoru na soudobém virtuálním nebi je totiž skloubení jak realistického fyzikálního modelu letounů, autentické provozní charakteristiky letounů (např. pohonná jednotka), model poškození, tak také precizní zvukovou složku, režim online létání, dynamické počasí a hlavně naprosto reálnou dějovou linii. Nejedná se pouze o hratelný počin, nýbrž o exkurzi do 1. světová války z ptačí perspektivy a to prakticky bez sebemenších kompromisů soudobých PC. Doporučujeme jak zkušeným letcům, tak naprostým začátečníkům, neboť obtížnost boje i letového modelu včetně např. reálně vedené navigace a létání s čísly formace, lze libovolně přizpůsobit vlastním požadavkům i schopnostem. Hardwarové požadavky: Windows XP / Vista / 7 Windows 8 (32-64 bit), Intel Core 2 Quad 2.6 GHz nebo rychlejší... (možností je i Intel Core i5/i7 2.6 GHz nebo rychlejší), 4GB RAM (doporučuje se o něco více ramky), 10 GB volného prostoru na pevném disku (HDD), DirectX9.0/11, 1024 MB VRAM (grafický chipset - např. GeForce GTX 260 / Radeon HD5850 nebo vyšší), kompatibilní zvukovou kartu (DirectX9.0c/11), internetové připojení (pro registraci, kariérní režim, multiplayer, statistiku soubojů) - v tomto směru doporučujeme alespoň 256kbps internetové připojení.

Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 1298
Kategorie Simulátory
 

Rise Of Flight: Iron Cross Edition se nepochybně stal jedním z dominantních titulů posledních let. Bojový letecký simulátor Rise Of Flight nastolil po hodně dlouhé době konečně vysoce realistický simulátor z období 1. světové války. Dodnes je tento simulátor jedním z nejprodávanějších titulů na našem e-shopu. Pro letošní Vánoce (2013) se vydavatel rozhodl odměnit se všem věrným fanouškům a uživatelům této série a představit zbrusu nové pokračování v podobě Rise Of Flight: Channel Battles Edition. Titul lze označit za bojový letecký simulátor nové generace, protože nejenže tak vypadá, ale dokonce se tak i chová a na soudobých počítačových sestavách nabízí podívanou, kterou nikde jinde nenajdete. Na tomto titulu totiž zaujme jeho náplň, hodnotný obsah, dějová linie a naprosto neuvěřitelný smysl pro detail zasahující zcela realistickou atmosféru vzdušných soubojů a bitev, ve kterých bylo nutné projevit vysokou míru odhodlání, odvahy a především umění pilotáže na limitu možností tehdejších strojů. Zároveň se Rise Of Flight: Channel Battles Edition dostává na jinou úroveň i pokud jde o tzv. "hratelnost", tedy dramatický zážitek z každého povedeného sestřelu. Přitom letově se jedná o vysoce realistický letecký simulátor, fyzika a dynamika letu tak i v tomto případě nechává jakýkoli konkurenční titul hodně daleko za sebou. Ačkoliv se Rise Of Flight prezentuje jako bojový letecký simulátor z 1. světové války, ohromí i v případě, že se budete např. věnovat režimu "free flight" - tedy jen létání nad vysoce detailní a působivou okouzlující krajinou a prostředím umožňující vynucené přistání do terénu prakticky kdekoli, kde je to jen trochu možné. Samotný letový režim je tak neskutečně návykový, že lze v tomto směru hovořit o kontextu virtuální reality pilotáže famózních letounů 1. světové války.

Na limit se v tomto případě dostává 3D grafický engine, špičkové grafické detaily, rychlost animace, vysoký počet detailů na zemi i ve vzduchu, proměnlivé a dynamické podmínky počasí, různorodé povětrnostní podmínky a především špičkově odvedená struktura kampaní a jednotlivých misí s pokročilými funkcemi umělé inteligence nepřátel. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na online režim (multiplayer) nabízející prakticky nepřetržitý zájem o létání a vzdušné souboje ať začátečníků, tak maximálně zkušených letců této série. Právě režim online je masívní záležitost pro každého fandu létání a ačkoliv se na první pohled může zdát 1. světová válka jako "nudná" záležitost, opak je pravdou. Rise Of Flight je v současné době nejpokročilejší, maximálně propracovaný letový simulátor, ve kterém snadno a rychle zjistíte jak obtížné bylo tehdy sestřelit nepřítele, byť se jednalo o letouny, které lze zařadit do kategorie "ULL".

- špičkový bojový letecký simulátor
- doslova virtuální realita ve vzduchu i na zemi
- maximálně propracovaný 3D grafický engine
- špičkové grafické efekty
- autentická zvuková složka
- pokročilý letový model a fyzika
- mechanika a dynamika letu
- sofistikovaný model poškození
- provozní charakteristika letounů
- propracované online létání (multiplayer)
- dějová linie misí i kampaní
- pokročilá úroveň umělé inteligence
- maximalizace výpočetního výkonu (optimalizace)
- možnost přizpůsobení úrovně obtížnosti
- vhodné pro začátečníky, laiky, pokročilé i profíky
- ultra-realistický požitek z letu
- přímá podpora TRACKIR5 (doporučujeme)
- 10 legendárních letounů
- západní fronta (nová mapa)
- tréninkové mise
- instantní mise
- jednotlivé samostatné mise
- pokročilé kampaně
- historicky podložený kariérní režim
- naprosto přesné zbraňové systémy
- autentická odezva balistiky
- více než 125.000 km čtverečních terénu nad Francií
- dynamická proměna čtvero ročních dob
- dynamické podmínky počasí (déšť, sníh)
- famózní proměnlivé povětrnostní podmínky !!
- podpora statické, dynamické turbulence
- dynamický frontální systém (pohyb fronty)
- volitelná úroveň obtížnosti letového modelu
- propracovaná vizualizace 3D prostředí
- maximálně detailní modely letounů

Nové letouny:

Felixstowe f.2a
Sopwith Camel
R.A.F. S.E5a
Nieuport 17c.1
Nieuport 28c.1
SPAD13.c1
Fokker DR.1
Fokker D.VII
Pfalz D.IIIa
AlbatrosD.Va