MyTrafficX: Version 5!

 
 
Precizní reprodukce letištního i letového provozu pro FSX a FS 2004. Velmi realistické v každém směru použití, špičkové livreje, reálné letové řády, reálné letové plány GA (VFR/IFR), individuální podpora nových skriptů FSX při odbavení.
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 302
Kategorie Specializace
 

MyTrafficX: Version 5.0 se určitě stane jedním z prvních velmi nutných add-onů, které budeme muset nainstalovat do nové verze Microsoft Flight Simulator X. Nová verze simulace (FSX) sice nabízí dostatek nových prostředků vyjádřující co možná nejdetailnější proporce letištního i letového provozu na každém letišti v simulátoru, nicméně stále pouze ve fiktivní poloze, kdy letouny kolem nás včetně vrtulníků a dopravních letadel neobsahují skutečné letové plány, ba dokonce reálné livreje, či reálné letové řády v případě aerolinkových společností. Aerosoft na tomto produktu pracoval velmi dlouhou dobu a nyní nám představuje jako první společnosti zcela nový „traffic“ pro FSX, který je navíc také plně kompatibilní s předchozí verzí FS 2004 A Century of Flight. Nejedná se však pouze o add-on, který vám fiktivní éra nahradí reálnými livrejemi: MyTraffic X: Version 5 nabízí daleko více možností využití a tím pádem celý simulátor posunuje na mnohem vyšší úroveň s realistickým kontextem letištního i letového provozu. Jak známo: FSX obsahuje několik nových skriptů komunikace – zejména při odbavování letadel a tyto nové skripty v dokonalé vazbě MyTrafficX Version 5.0 dekóduje pro všechny letové plány, letové řády letadel vyskytujících se v oblasti…

- generuje více než 475.000 letů za den
- provoz generován na 7.800 letištích z celého světa
- všeobecné letectví součástí (mnoho různých typů letadel)
- letouny pro místní dopravu (regionální doprava)
- vojenské letouny (reálné modely, reálné livreje)
- cargo lety a logistické společnosti (!!!)
- mezikontinentální aerolinkové společnosti (!!!)
- provoz letadel všech kategorií
- individuálně řešená podpora odbavení (FSX!)
- odbavení včetně radiokomunikace!! 
- více než 154 různých typů letadel
- více než 3.000 různých livrejí
- špičková umělá inteligence (SID/STAR) okolních AI letadel
- verze 4.1 rovněž na instalačním CD (My Traffic 2006)
- podrobná dokumentace
- naprosto nenáročné na FPS

MyTrafficX Version 5 naintalujete během pěti minut a výsledek vás jednoduše ohromí. Téměř všechny aerolinkové společnosti, které operují na daných letištích, jsou součástí. Z letadel můžete pozorovat i např. EMB 145, Yak 40, Fokker 50… Z letadel na kratší vzdálenosti můžete pozorovat: B727, B737, Airbus A321, MD-80, IL-62. Z největších můžeme např. zmínit: MD-11, B747-400, B777-300, IL-86. Z nákladní přepravy např.: AN12, AN124, C5 Galaxy… Výčet by byl samozřejmě mnohem delší. V této nové verzi (v5) oceňujeme jak vysoký počet letadel všech kategorií, tak také především vysokou úroveň livrejí, absolutně bezproblémové nároky na FPS a hlavně velmi dobrou umělou inteligenci letadel operujících na příletových a odletových trasách. Další výhodu znamená stoprocentní podpora nových skriptů odbavení letadel v případě FSX.

Médium PCCD ROM