ASA Start Flying DVD

 
 
V současné době se jedná o nový produkt z produkce DVD dokumentů ASA. Produkt je určen každému, kdo uvažuje o tom stát se pilotem. Není však určen jen těm, kteří zvažují pilotní licenci. Díky vyčerpávajícím informacím je vhodné i pro ty, kteří mají mnoho otázek směřujících k pokračovacímu výcviku a k výcviku pro dosažení dalších kvalifikací.
Cena 747,93 Kč bez DPH
905 Kč    
Kód produktu 723
Kategorie Videa
 

Ovládnout letoun, naučit se létat a zahájit pilotní výcvik jsem řešil několik dlouhých let. Pořád jsem si říkal, zda na to budu mít peníze, zda se mi to vyplatí, zda to vůbec zvládnu a hlavně, zda budu mít čas na to dokončit výcvik a začít létat - alespoň pro své vlastní potěšení. S mými kolegy a kamarády jsme řešili tuto otázku poměrně dlouhou dobu a ve chvíli, kdy jsem se rozhodl, jsem se již nikdy neohlédl zpět a nikdy jsem nelitoval toho, že jsem pilotní výcvik absolvoval. Mnoho mých kamarádů má tentýž názor a hlavně: stále je absolvování pilotního výcviku pro každého z nás jeden z nejkrásnějších životních zážitků - to platí dodnes. Mnoho výcvikových letů si vybavíte i po několika letech, mnoho úsměvných situací i frustrací se vám promítne hlavou i dlouhá léta po dokočení výcviku.

Dnes přinášíme na trh DVD video z produkce ASA START FLYING objasňující reálnou pilotáž každému, kdo o ni projeví zájem. Ve vší podstatě se jedná o ideálního elektronického průvodce problematiky létání, nástupu do letecké školy za účelem absolvovat výcvik soukromého pilota. Pokud patříte do skupiny fandů letectví, kteří reálnou aviatiku milují, avšak sledují ji pouze z povzdálí a sami uvažujete o tom, že byste "do toho šli", pak právě toto video je určeno přímo vám. Ne každý ví vše o tom, jaké to je začít létat, jak zvládnout pilotní výcvik, co je potřeba a hlavně co všechno člověka vlastně čeká během této nové zkušenosti. Video se zaměřuje na všechny otázky ohledně létání a zvládnutí pilotního výcviku, takže každému uchazeči o pilotní licenci ušetří spoustu času, dotazů i peněz. Budete zkrátka vědět vše, co potřebujete.

DVD dokument vás provede i historií letectví a zdaleka není určen pouze laikům, nebo žákům, kteří právě uvažují o vstupu do pilotního výcviku. VIDEO dokáže oslovit i reálné piloty, kteří by rádi pokračovali v létání a dosáhli na vyšší kvalifikace létání.

Vhodný dokument pro adepty na vstup do pilotního výcviku. Produkt je v anglické mutaci a prezentačně na velmi vysoké úrovni zpracování.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.