JAR ATPL(A) Question Bank CD-ROM

 
 
Aktuální databáze otázek teorie JAR ATPL(A) v elektronické podobě usnadňující samostudium a zároveň akcelerující i schopnost vstřebat všechny povinné předměty díky správnému výkladu odpovědí i postupů řešení. Otázky a témata jsou doprovázena kvalitní obrazovou přílohou, obrázky, diagramy a celkově tak usnadňují proces samostudia každého adepta na ATPL.
Cena 990,08 Kč bez DPH
1 198 Kč    
Kód produktu 1125
Kategorie Videa
 

V ucelené elektronické podobě na datovém nosiči PC CD-ROM se nachází celkem 10573 reálných otázek teorie ATPL včetně reálných odpovědí a navíc s bonusem výkladu čítající celkem 4.627 samostatných témat. Databáze je tak nejaktuálnějším sběrem dat zaměřující se na ATPL teoretickou přípravu včetně úspěšně zvládnutých zkoušek na leteckém úřadu. Databáze však neobsahuje pouze otázky a odpovědi v klasickém formátu, nýbrž ucelenou problematiku teorie ATPL v komplexní podobě - tedy včetně výkladu a postupů řešení dílčí problematiky, jež je předmětem zkoušení. V kapesním CD-ROM formátu tak můžete ATPL otázky studovat na iPadu, notebooku, popř. osobním počítači.

- JAR ATPL(A) databáze otázek
- 10573 skutečných otázek
- 4627 výkladových témat
- součástí správné odpovědi
- součástí též vyčerpávající výklad
- snadné ovládání programu
- kvalitní GUI - grafické uživatelské rozhraní
- spousta nákresů a diagramů
- dílčí obrazová příloha ke každému tématu
- CD-ROM formát
- kompatibilní s MS Office a Windows

Ačkoliv databáze otázek JAR ATPL(A) je dostupná též v sešitových (knižních) vydáních, aktuální verze na CD-ROM nabízí kompaktnější formát, který lze instalovat na osobní počítač, popř. notebook a mít tak veškeré materiály k dispozici vždy po ruce.

Médium PCCD ROM