Pilot´s Eye TV: QUITO MD-11F

 
 
Další videodokument z produkce Pilot´s Eye TV nás tentokrát "posadí" do kokpitu letounu Lufhtansa Cargo MD-11F. Na vyžádání dodáváme nejen v klasické verzi na DVD, ale i na datovém nosiči BR.
Cena 735,54 Kč bez DPH
890 Kč    
Kód produktu 1352
Kategorie Videa
 

Produkce Pilot´s Eye TV přináší další atraktivní video-dokument tentokrát z kokpitu letounu MD-11F (Lufhansa Cargo). Tento let je ojedinělý jak náplní, tak i výběrem letounu. Poprvé v historii existence produkce máme možnost se podrobně seznámit s letounem MD-11F, který většina příznivců letecké simulace zná zejména díky ultra-realistické simulaci z dílny P.M.D.G. pro Microsoft Flight Simulator X. Jsme přesvědčeni o tom, že právě ti, kteří létají virtuální aerolinky na online síti s využitím letounu MD-11 (P.M.D.G.), si tento dokument nejvíce užijí. Výběr letounu je jasný, náplň videodokumentu je zcela vyčerpávající. Seznámíte se nejen se strojem MD-11 včetně úkonů, ale také tím, co konkrétně činí stroj MD-11 poněkud vybočujícím z řady... Zajímavý let na ekvádorské letiště Quito s sebou přináší spoustu úžasných pohledů počas celého letu. Na letišti Quito je zajímavá zejména ona destinace, neboť původně bylo letiště poměrně v dostatečné vzdálenosti od metropole, nyní, kvůli neustále se rozšiřujícímu městu a nárůstu počtu obyvatel, se město prakticky dotlačilo až k branám letiště, což znamená, že letouny létají jen pár desítek metrů nad zemí nad hlavami obyvatel hlavního města. Samotné přiblížení kvůli nadmořské výšce i okolnímu orograficky zcela netypickému prostředí, nebývá jednoduché a právě toto letiště potkalo také několik leteckých nehod, přičemž dvě z nich si vyžádaly značný počet obětí.

Celým letem nás provází zkušená posádka Cpt. Claus Richter, FO. Anne Katrin Kramm) a dokument se snaží pokrýt celkem 7 destinací napříč celým letem včetně záznamu úžasných scenérií během přeletu (Evropa, Afrika, Jižní Amerika). Letový plán zaznamenal 10 dní a 19.000 NM a dokument se snaží vypíchnout prostřednictvím 146 minut nejzajímavější pasáže celého letu.

 

- špičkový dokument přeletu MD-1F (Lufthansa Cargo)
- 10 nezávisle umístěných kamer
- FULL HD rozlišení
- reálná komunikace s ATC
- objasnění pilotáže MD-11
- reálné provozní postupy
- neobvyklé situace
- vzlety a přistání
- "slalom" mezi bouřkami
- "Bird Strike" (Sao Paulo)
- závada na EPGS a rychlá oprava
- bonusové přistání na letišti Quito (multiview lndg)

Datový nosič: DVD
Délka videa: 146 minut
Rozlišení FULL HD / PAL
Titulky: němčina, angličtina, ruština

Médium DVD ROM
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.