Pilot´s Eye TV: SEATTLE

 
  • 1 z 28
 
Ujnikátní pohled na pilotáž A330. Famózní scénář letu. Ideální počasí nabízí možnost na vlastní oči vidět překrásné záběry z kabiny letounu. Bonusovými momenty je setkání na KBFI během montáže a záletu B747-800 a také návštěva leteckého muzea. Rocky Mountains nebo Mt. Rainier vás jednoduše uchvátí. Video doporučujeme každému příznivci dopravních strojů za účelem dozvědět se něco víc o pilotáži samotného letounu i provedení celého letu z pohledu šéfpilota i ko-pilota a zažít též neopakovatelné záběry charakterizující každý přelet jako samostatný vyhlídkový let. Video je tudíž vhodné pro ty, kteří mají rádi nejen létání.
Cena 666,94 Kč bez DPH
807 Kč    
Kód produktu 836
Kategorie Videa
 

Produkce Pilot´s Eye TV oslnila již mnoho příznivců dokumentů zosobňující pilotáž dopravního letounu přímo z hlavní perspektivy výhledu z kabiny. Série však přináší mnohem více než jen suchý dokument o tom, jak se pilotuje dopravní letoun. Součástí je totiž předem připravený scénář - přelet (většinou za vynikajícího počasí), kdy máme možnost z kabiny pilotů také sledovat úžasnou scenérii počas celého letu. Prakticky každé video z produkce Pilot´s Eye TV je právě ve smyslu důkladně připraveného scénáře jedinečné a velmi poutavé od začátku až do konce. Dokument je tak zajímavý nejen pro příznivce pilotáže dopravních letounů, ale i pro laiky a příznivce létání.

Dokument Pilot´s Eye: SEATTLE lze považovat prozatím za jedno z nejlepších videí této řady, neboť nás piloti letounu Airbus 330 zavedou přes Atlantik, Grónsko a kanadský sever k pobřeží Pacifiku. Letová trassa Airbusu 330 vede z Frankfurtského letiště v Německu a pokračuje severozápadně přes Amsterodam, Severní moře a Shetlandské ostrovy. Od 76. stupně zeměpisné šířky nás doprovází ledová krajina Kanady, lesknoucí se sníh a kanadský ledovec Rocky Mountains působící monumenutálně v jasném slunečním svitu. V okolí Seattlu nás očekává vyhaslý vulkán Mt. Rainier majestátně vyčnívající z příkrovu mraků. Součástí dokumentu je též návštěva muzea letectví na letišti KBFI (Boeing Field) a setkání s hlavním testovacím pilotem Markem Feuerstainem, který se připravuje na zálet letounu nové generace Boeing 747-800. Právě 747-800 se má po boku s B787 stát páteří výrobce Boeing.

Kapitánem našeho letu na letounu A330 je Frank Lunemann, zastupující šéfpilot Lufthansy. Pro Lunemanna, který již po třetí generaci pokračuje v rodinné tradici pilotů, je tato návštěva leteckého muzea a hangáru shlédáním po více než třiceti letech. Právě jeho otec ho vzal jako malého hocha tehdy do hangáru, přímo na tomto letišti. V té době se zde právě sestrojoval U-Boote. V hangáru se setkává s Markem Feuersteinem, vedoucím testovacím pilotem letounu nové generace B747-800. Na letounu Boeing 747-800 poletí poprvé a na základně prvních letů a zadaných úkolů budou kromě jiného vypracovány podrobné manuály pro piloty. Dokument nás tak kromě samotné trasy A330 tentokrát z části provází také montáží letounu nové generace B747-800.

Během návštěvy leteckého muzea se podíváme do minulosti, kterou nás bude shodou okolností provázet zkušený expert Patrick DeRoberts pracující jako docent v jednom z nejznámějších muzeí dějin létání a zajímavé je, že právě Patrick je též instruktorem testovacího pilota Marka Feuersteina. Patrick nás provede především počátkem komerčního využití dopravních letounů, které kdysi začalo transportem poštovních "pytlů" (pošty, zásilek).

Každé DVD video z produkce Pílot´s Eye TV je unikátní nejen návrhem scénáře, letovou trasou a krásným počasím, ale také technologickým zajištěním. Několik nezávisle umístěných kamer (celkem 6 kamer) díky nimž můžeme zažít všechny napínavé momenty letu v kvalitě, která předčí veškerá očekávání. Kromě nesrovnatelých pohledů z předního výhledu kabiny máme možnost sledovat i poslouchat radiokomunikaci pilotů s řídícími letového a letištního provozu s celou řadou podstatných komentářů obou pilotů o aktuálním dění v kabině včetně povinných úkonů doprovázející pilotáž. Mottem každého dílu Pilot´s Eye TV je následující sdělení: "Ukazujeme svět z kokpitu a v kokpitu v takové kvalitě, jako bychom tam sami seděli".

- letoun A330
- setkání na KBFI
- dokument o konstrukci B747-800
- 6 nezávisle umístěných kamer
- FULL HD rozlišení
- originální radiokomunikace
- detailní komentář i výklad
- perfektní počasí
- přistání i vzlet součástí
- anglické titulky
- PAL DVD HD verze včetně BLU-RAY možnosti (v prodeji zvlášť)
- 95 minut!

 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TOTO VIDEO V HD NA BLU-RAY DATOVÉM NOSIČI, nás kontaktujte obratem!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.