Pilots´s Eye TV: Los Angeles

 
  • 1 z 12
 
Pravděpodobně nejbohatší obsah z produkce Pilot´s Eye TV a to především díky letounu Boeing 747-430M (D-ABTK) na přeletu z Frankfurtu do Los Angeles při příležitosti posledního letu zkušeného kapitána Norberta Woelflea v aktivní službě Lufthansy.
Cena 666,94 Kč bez DPH
807 Kč    
Kód produktu 995
Kategorie Videa
 

Vydavatele Pilot´s Eye TV nemusíme zákazníkům představovat. Jejich produkce nejlepších video dokumentů směřující do pilotáže dopravních letounů a překrásných záběrů ze zajímavých přeletů oslovuje už několik let i nepiloty. Přelet z Frankfurtu na mezinárodní letiště Los Angeles laťku kvality nastavuje ještě o něco výše, neboť se jedná o prémiový díl z produkce Pilot´s Eye, jehož obsahem je tentokrát přelet letounu Boeing 747-430M společnosti Lufthansa. Norbert Woelfle je kapitánem na tomto přeletu a shodou okolností se jedná o jeho poslední let v aktivní službě zkušeného pilota Lufthansy. Létání obětoval 38 let života a vzhledem ke skutečnosti, že se v tomto případě jedná o poslední Norbertův let, máme možnost ohlédnout se i za jeho úspěšnou kariérou.

Frankfurt je v lednu většinou mlhavý a sychravý. Rutinní proces odmrazování během předletové kontroly není v tomto počasí ničím vyjímečným. V kokpitu nás bude ještě doprovázet druhý pilot Matthias Baur a palubní inženýr Rainer Lange - i oba tito pánové patří mezi dlouhodobé partnery Norberta Woeflea a tak můžeme konstatovat, že se v tomto případě můžeme těšit mimořádně zkušené posádce Lufthansy. Let na západní pobřeží Spojených států amerických nám nabídne nevídané záběry na Los Angeles včetně přilehlé oblasti známé destinace KLAX. Vzhledem k nepříznivým povětrnostním podmínkám se posádka rozhodla zvolit nejjižnější letový koridor, jež je za standardních podmínek využíván pouze pro vnitrostátní lety. Díky této skutečnosti bude možné vyrovnat hodinové zpoždění letu a dokonce přistát chvíli před plánovaným časem příletu. Vzhledem k výbavě letounu B747-430M je management letu pro posádku naprostou rutinou. Právě díky volbě vybavení letounu B747-430M máme nyní unikátní možnost seznámit se s aktivní spoluprací posádky včetně pravidelné aktualizace dat o počasí s tiskovým výstupem přímo v kabině letounu včetně dalšího výkladu směřující do "skleněného kokpitu". Data o počasí jsou též předmětem pečlivého výkladu zkušených letců, takže i laik, který práci v kabině bedlivě sleduje, se podrobně seznámí se všemi údaji.

Samostatná kapitola oslovující diváky této produkce zdaleka nejvíce, v tomto případě představuje spolupráci posádky ve stísněném kokpitu. Máte tak možnost získat dokonalý přehled o tom, jak kapitán vede posádku a stará se o to, aby všichni piloti odváděli precizní práci a zároveň se na tomto posledním letu skvěle bavili. Žádný stres, jen uvolněná atmosféra. Kapitán během letu vzpomíná na řadu zajímavých zážitků a tak se běžný divák konečně dozvídá, co obnáší život dopravního pilota. 

I v této produkci přeletu do Los Angeles nemůžeme vynechat unikátní záběry na scenérii a máte tak možnost detailně pozorovat Wisconsin v zimním hávu, Las Vegas z výšky 12000 metrů v tak dokonalé kvalitě, že rozeznáte i jednotlivé hotely. Celý Las Vegas z letounu B747 vypadá tak trochu jako scenérie od Aerosoftu... Nemůžete minout proslulou horu San Bernardino na okraji LA zalité sluncem a dnes shodou okolností výjimečně zcela beze smogu. Součástí obsahu DVD je také přibližení na letiště, přistání a to vše z pohledu posádky B747. Ještě předtím než se vydáme zpět do Frankfurtu, Vás Norbert Woelffle zve na tři překrásná místa, která si v Los Angeles během svých pobytů obzvlášťě oblíbil. dopoledne do musea Getty Museum, na oběd do "Shutter on the Beach" v Santa Monice a při západu slunce přímo do Hollywoodu (do observatoře Griffith). Bonusová část DVD je v tomto dokumentu zcela věnována kapitánovi Norbertu Woelffleovi. Divák se tak může přímo podílet na emočním vyjádření díků a přání tomuto vyjímečnému muži při příležitosti jeho posledního letu po 38 letech aktivní služby u Lufthansy.

- přelet z Frankfurtu do Los Angeles
- Boeing 747-430M (D-ABTK)
- precizní kvalita produkce
- možnost sledovat práci posádky v kabině
- výklad pilotáže B747
- několik nezávislých kamer
- pohledy do scenérie
- vyníkající podmínyk počasí!
- přiblížení a přistání v reálném čase
- bonusový obsah
- radiokomunikace
- anglické i německé titulky
- 120 minut

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.