Buttkicker Simulation KIT

 
 
Pokud chcete "cítit" letoun spodní částí těla a přiblížit se více reálným vjemům z pilotáže, Buttkicker Simulation Kit v tomto ohledu přináší - podobně jako Buttkicker Gamer 2 "víc za míň". Resp. za pár tisíc CZK nabídne efekt výrazně překračující vaše vlastní očekávání. Nejedná se o "motion platform", nereprodukuje žádný pohyb podobně jako nákladné a finančně nelehce dostupné pohyblivé platformy, přesto dokáže nabídnout některé efekty na mnohem vyšší úrovni, než právě dosavadní pohyblivé platformy. Čitelnosti pilotáže Buttkicker Gamer 2 rozumí díky kvalitě zvukového ozvučení modulu letounu a na internetu najdete i celou řadu modfikací zvukových složek, které mohou výrazně podpořit Buttkicker Gamer 2 a posunout tak pilotáž daného letounu na mnohem vyšší realistický zážitek. Buttkicker Simulation KIT je levný a přitom nabízí víc než byste čekali a skvěle se hodí do pevné zástavby podomácku zhotoveného kokpitu. Naše zkušenosti jsou více než pozitivní a pokud máte zájem si zařízení vyzkoušet u nás, kontaktujte nás za účelem demo letu. Buttkicker můžeme jednoznačně doporučit jak uživatelům PC, tak i uživatelům výhradně videoherních konzol.
Cena 6 520,66 Kč bez DPH
7 890 Kč    
Kód produktu 1441
Kategorie Virtuální realita
 

Vibrační platforma Buttkicker dokáže nabídnout za minimální pořizovací cenu úchvatný zážitek prakticky na jakékoli aplikaci osobního počítače. Nejčastěji se používá právě v souvislosti se simulátory (leteckými i automotivními) a akčními typy videoher. Letecké simulátory jsou v tomto směru jasně převládajícím prvkem využití. Vyšší míra realistického zážitku, okamžitý vstup do dění na obrazovce, instantní zpětná vazba procházející celým tělem – zejména spodní částí těla, podobně jako je tomu v případě, že sedíte v reálné kabině letounu, či vozu. Buttkicker Simulation Kit navazuje na Buttkicker Gamer 2, avšak svou výbavou i vyšším výkonem dokáže „rozehrát“ ještě větší „šau“ zejména tam, kde je zapotřebí silnější typ vibrační platformy (domácí zástavby kokpitů všech druhů). Přenos audiosignálu ve spojení s kvalitním ozvučením simulátoru vytváří zcela dynamickou taktickou odezvu výrazně povyšující simulátor na mnohem vyšší úroveň realismu. V praxi se přitom nejedná o mystifikující efekty, celá škála efektů je přenášena v naprosto srozumitelné podobě. Další výhoda obou verzí Buttkickeru spočívá též v tom, že dokáže skvěle fungovat jak v případě rotorů, tak v případě pevného křídla. Tedy pokud létáte např. též na vrtulníku, efekty spojené s tímto zařízením jsou opravdu nade všechna očekávání (platí i v případě nižší verze Buttkicker Gamer 2).

 

- 90 W rms @ 2 ohms
- dálkové ovládání
- D switch technologie
- hc – 40 – 160 hz
- lc 25 hz – on/off
- pětibodový montážní kit
- chlazení prouděním vzduchu

Obsah balení:


- Buttkicker „mini Concert“ převodník (včetně kabeláže)
- Buttkicker zesilovač BKA – 130 – OE
- Dálkové ovládání
- kompletní kabeláž a redukce pro zapojení všech typů periferií
- montážní kit včetně šroubení (pro pevné spojení se základnou simulátoru)
- kvalitní podrobný manuál instalace i nastavení
- záruka 12 měsíců

 

Dimensions: 8.25" L x 9.25" W x 3.5 "H Weight: 5.5 lbs. Power Output: 90 watts @ 2 ohms ButtKicker® mini Concert Transducer Dimensions: 4.75" W x 4.25" L x 3" H Frequency Response: 5-200 Hz Weight: 2 lbs. / .91 kgs. Nominal Impedance: 2 Ohm Power Handling: 50 watt min. / 400 watt max.

Technologie "Buttkicker" je známá již celou řadu let nejen příznivcům poslechu hudby, či příznivcům domácích kin, ale také videoherním nadšencům a uživatelům letecké i motorsport simulace. V neposlední řadě toto "udělátko" vyhledávají i nadšenci 3D akčního žánru (střílečky). Buttkicker Gamer 2 svými efekty celkově přispívá většímu virtuálnímu hernímu, filmovému, či hudebnímu zážitku. Ve vší podstatě se jedná o patentovaný převodník vyzařování basových vibrací do "celého těla" s možností různorodého nastavení efektů s využitím softwarových filtrů (zesílení / zeslabení / vypnutí efektu). Softwarová filtrace, kterou lze nastavit u každé aplikace zvlášť, dokáže přizpůsobit výchozí efekt dle vlastního uvážení a v jistém rozsahu využití lze Buttkicker Gamer 2 považovat též za nejlevnější dostupný prostředek řadící se na startovní čáru tzv. "pohyblivých" platforem. Samozřejmě se nejedná o pohyblivou platformu, která by simulátor pozvedla na vyšší úroveň virtuálního zážitku v reálném čase: s optimálním nastavením však přesto dokáže Buttkicker Gamer 2 reprodukovat reálné efekty pilotáže letounu směřující zejména do zpětné vazby vycházející např. z různorodého nastavení režimu pohonné jednotky. Jednoduše řečeno: po třetí zatáčce na letištním okruhu v Cessně 172 na rychlosti 70 kts / 1200 - 1500 RPM a s vysunutými klapkami můžete pocítit specifické vibrace letounu vycházející právě z nastavení příslušného režimu pohonné jednotky (např. volnoběh, nízké otáčky, apod.)., zatímco na plný výkon se vibrace letounu zklidní a vy spodní částí těla tento efekt snadno rozpoznáte. Tento jev lze využít jako další rozměr 3D prostoru ve kterém se během letu nacházíme a do jisté míry se vhodným typem letounu i nastavením efektů intenzity převodníku basových vibrací můžete snadno rozpoznat i fázi přetažení... Rovněž pocítíte odpoutání, či tvrdé přistání. Tyto efekty, ač nepatří doslovně do roviny "pohyblivých platforem" dokážou výrazně přispět celkovým vjemům z pilotáže letounu a navíc se jedná v tomto případě o zařízení, které lze pořídit za pár tisíc CZK.

Pokud je pro Vás Buttkicker Simulation KIT zbytečně drahý, popř. byste rádi zakoupili "umírněnější" verzi, doporučujeme jednoznačně Buttkicker Gamer 2. Zařízení je možné vyzkoušet i u nás na simulátorech FSX, X-Plane 10.

Zařízení Buttkicker dodáváme běžně do 3-5 pracovních dní od objednání!