Thrustmaster TM Leather 28 GT Wheel Add-on

 
  • 1 z 5
 
Výrobce Thrusmaster dnes představuje výhradně kvalitní volbu na poli volantů s pedály pro nadšence do motorsportu. Osobně považuji tuto produkci za nejlepší na trhu a to zejména s ohledem na bohatou výbavu, precizní kvalitu výrobních materiálů při zachování optimální cenové relace. Pro příznivce autentického motorsportu na PC a herních konzolách je Thrustmaster jednoznačnou volbou: zejména v případě simulací iRacing, LFS, rFactor 2, Assetto Corsa.
Cena 3 132,23 Kč bez DPH
3 790 Kč    
Kód produktu 1446
Kategorie Volanty
 

V praxi automotivních simulátorů se na trhu s volanty v tomto případě jedná o samostatný mod určený pro následující typy volantů z produkce výrobce Thrustmaster: T300RS, T300 Ferrari GTE, T500 RS, Ferrari F1 Wheel Integral T500, TX Racing Wheel Ferrari 458 Italia Edition. Pokud tedy chcete stávajíí combo rozšířit o nový - samostatný - věnec volantu s podtextem GT série, je tento mod vhodným doplňkem, neboť nabízí maximalizaci využití zejména s ohledem na programování tlačítek, která jsou na volantu k dispozici.

Volant je vyroben z kovu a věnec volantu je potažen kvalitní prošitou kůží za účelem co možná nejlepšího pocitu z jízdy během držení volantu. Design i koncepce včetně využití výrobních materiálů vychází z identického modelu standardu soudobého motorsportu. Tomu odpovídá i kombinace kovu, polyurethanu a kůže. Cílem je komfort a ergonomie zároveň včetně stoprocentní spolehlivosti při maximální zátěži. Není pochyb o tom, že značku Thrustmaster v případě volantů s pedály volí zejména nadšenci motorsportu pěstující takové perly jako je např. iRacing, LFS, rFactor 2 a další podobné simulátory sledující spíše úroveň realismu namísto arkádového režimu. Kvalitní výbava - zejména v případě online závodění je nespornou nutností  a předpokladem pro to uspět v jakékoli sérii, kterou se rozhodnete jezdit. Kvalitní výrobní materiály navíc odpovídají i zátěži reálnému přenosu zpětné vazby (force feedback), což je dominantní technologie nejlepších volantů výrobce Thrustmaster zajišťující maximální úroveň zpětné odezvy během závodění i tréninkových jízd na příslušném okruhu/oválu. Průměr věnce volantu je 28 cm, což opět odpovídá reálné předloze. Příčné zpevnění věnce volantu dosahuje pouhých 2 mm a celý volant neváží více než 1 kg. Ergonometrie a maximalizace technologické úrovně vybavení (včetně efektů zpětné vazby) zaručuje vysokou spolehlivost, vyváženou a vysoce realistickou "čitelnost" odezvy FF a dokonalé možnosti nastavení.

Kontrolu nad vozem, či monopostem v každé situaci zajistí možnost ovládání přidružených prvků přímo na volantu: součástí věnce volantu je sekvenční řazení, 6 snadno dostupných a skvěle ovladatelných programovatelných tlačítek, 3-směrové spínače s možností aktivace v centru příslušného ovladače. Výbava myslí i na všesměrový D-PAD sloužící často k ovládání rozhraní simulátoru, či nastavení dílčích atributů aspektů simulace (např. vyvážení brzd, apod..), popř. k rozhlížení v kokpitu (bez použití TRACKIR 5, což nebývá dnes tak časté).

Otázkou je, jak jsou na tom samostatné páky sekvenčního řazení. I v tomto případě znamená, že jsou obě páky (13 cm v délce) pevně spojeny s věncem volantu, což je z hlediska automotivního desigenu reálné předlohy plně v souladu s realitou. Páky pro sekvenční řazení se vyznačují odlehčením materiálu (síla 2 mm), rychlou odezvou a trvanlivostí (vydrží až 10.000 000 aktivací).

Samotný věnec volantu lze na základnu původního komba snadno připojit rychle díky rychloupínacímu mechanismu a tím pádem máte výhodu v tom, že můžete na základně volantu pevně přidělané k desce stolu, či domácím kokpitu snadno a rychle vyměnit stávající věnec volantu za příslušný mod bez komplikací.

- samostatný mod pro Thrustmaster volanty
- vysoká kvalita zpracování
- kombinace špičkových výrobních materiálů
- trvanlivost a robustní zpracování
- v souladu s reálnou předlohou
- precizní ergonomie a design
- bohatá výbava
- špičková funkce v autentických simulátorech

- sekvenční řazení
- 6 samostatných tlačítek
- 3 směrové spínače
- všesměrový D-PAD
- rychloupínací mechanismus

Kompatiblita:

T300RS, T300 Ferrari GTE, T500 RS, Ferrari F1 Wheel Integral T500, TX Racing Wheel Ferrari 458 Italia Edition

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.