ASA Master Logbook Case

 
 
Řešení, jak nejlépe uchovat nejcennější dokumentaci pilota v čistotě a mimo poškození. Kompatibilní s každým zápisníkem letů - i rozměrnějším formátem, vhodný doplněk ke každé pilotní brašně. Objednejte si dnes Vaše vlastní pouzdro na Vaše dokumenty!
Cena 570,25 Kč bez DPH
690 Kč    
Kód produktu 705
Kategorie Zápisníky letů
 

Tento produkt by neměl všem příznivcům aktivního létání ujít. Jedná se totiž o ideální pouzdro na nejcennější dokumenty, které má pilot vždy u sebe, a které musí za každých okolností zůstat neporušené, čisté a nezmačkané. Master Logbook Case je klasické pouzdro z lehkého nylonu výhradně určené pro uložení zápisníku letů, dokladu o zdravotní způsobilosti pilota, průkazu omezeného, či všeobecného radiotelefonisty opravňující pilota k používání pohyblivé letadlové stanice. Kromě toho je rovněž velmi vhodný pro klasické osobní doklady, jako je např. řidičský průkaz, popř. peněženka. Většinou tuto dokumentaci "lovíme" z našeho pilotního bagu, což je nejen nepraktické, ale též nevhodné z důvodu toho, že jsou tyto dokumenty méně rozměrné a tudíž náchylné na zničení a poškození. Do tohoto pouzdra tak uložíte prakticky vše, co potřebujete z nejcennějších dokumentů a pouzdro vložíte do klasické pilotní brašny. Můžete do něho uložit i psací potřeby, popř. kreditní karty a další potřeby.

- lehké provedení z klasického nylonu
- černá barva, logo ASA
- trvanlivost výrobku zaručena
- vhodné pro všechny cenné dokumenty pilota
- ideální doplněk ke každé letecké brašně
- prostor pro další libovolné dokumenty
- prostor pro psací potřeby
- vhodné pro jakýkoli typ zápisníku letů!

Otázka zní: vejde se mi do tohoto pouzdra i nestandardní formát zápisníku letů? Řada z nás používá ještě ty klasické modré zápisníky letů z dob aeroklubového létání, které sice nevypadají nějak úchvatně, ale poskytují výhradně užitkovou hodnotu. Někteří však mají vyšší požadavky na zápis každého letu a používají zápisníky zahraniční výroby, které jsou kompatibilní s normou dle JAR-FCL. Ano, i tyto dražší kožené a rozměrnější zápisníky letů se do tohoto pouzdra v pohodě vejdou.

Velikost: 19 x 31 x 5 cm

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.