ASA Master Logbook Case

 
 
Řešení, jak nejlépe uchovat nejcennější dokumentaci pilota v čistotě a mimo poškození. Kompatibilní s každým zápisníkem letů - i rozměrnějším formátem, vhodný doplněk ke každé pilotní brašně. Objednejte si dnes Vaše vlastní pouzdro na Vaše dokumenty!
Cena 1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč    
Kód produktu 705
Kategorie Zápisníky letů
 

Tento produkt by neměl všem příznivcům aktivního létání ujít. Jedná se totiž o ideální pouzdro na nejcennější dokumenty, které má pilot vždy u sebe, a které musí za každých okolností zůstat neporušené, čisté a nezmačkané. Master Logbook Case je klasické pouzdro z lehkého nylonu výhradně určené pro uložení zápisníku letů, dokladu o zdravotní způsobilosti pilota, průkazu omezeného, či všeobecného radiotelefonisty opravňující pilota k používání pohyblivé letadlové stanice. Kromě toho je rovněž velmi vhodný pro klasické osobní doklady, jako je např. řidičský průkaz, popř. peněženka. Většinou tuto dokumentaci "lovíme" z našeho pilotního bagu, což je nejen nepraktické, ale též nevhodné z důvodu toho, že jsou tyto dokumenty méně rozměrné a tudíž náchylné na zničení a poškození. Do tohoto pouzdra tak uložíte prakticky vše, co potřebujete z nejcennějších dokumentů a pouzdro vložíte do klasické pilotní brašny. Můžete do něho uložit i psací potřeby, popř. kreditní karty a další potřeby.

- lehké provedení z klasického nylonu
- černá barva, logo ASA
- trvanlivost výrobku zaručena
- vhodné pro všechny cenné dokumenty pilota
- ideální doplněk ke každé letecké brašně
- prostor pro další libovolné dokumenty
- prostor pro psací potřeby
- vhodné pro jakýkoli typ zápisníku letů!

Otázka zní: vejde se mi do tohoto pouzdra i nestandardní formát zápisníku letů? Řada z nás používá ještě ty klasické modré zápisníky letů z dob aeroklubového létání, které sice nevypadají nějak úchvatně, ale poskytují výhradně užitkovou hodnotu. Někteří však mají vyšší požadavky na zápis každého letu a používají zápisníky zahraniční výroby, které jsou kompatibilní s normou dle JAR-FCL. Ano, i tyto dražší kožené a rozměrnější zápisníky letů se do tohoto pouzdra v pohodě vejdou.

Velikost: 19 x 31 x 5 cm