D4P Cover Pilot Logbook Professional

 
  • 1 z 2
 
Cover Pilot Logbook Professional přivítají majitelé větších formátů zápisníků letu. Defacto byl přímo navržen pro nejrozšířenější verzi JAR-FCL zápisníku výrobce Jeppesen. Je však možné jej použít i u jiných značek (např. ASA).
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu 921
Kategorie Zápisníky letů
 

Elegantní kožené pouzdro na zápisník letů s flexibilním uzávěrem je určeno náročnějším pilotům, kteří si zákládají na stylu. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitní eko-kůže speciálně upravené pro veké zápisníky letů.  Formát je vhodný i pro zápisníky větších velikostí a se silnějšími deskami, ideální je např. pro zápisník Jeppesen Professional Pilot´s Logbook. Vnitřní prostor pouzdra je dostatečně členitý a nabízí nám kromě zásuvných kapes na kreditní karty, vizitky apod. také pět vyjímatelných plastových pouzder určených na uložení všech nezbytných dokladů, které vezete s sebou na letiště - např.průkaz o zdravotní způsobilosti pilota, omezený či všeobecný průkaz radiotelefonisty, pilotní licenci atd. Nedílnou součástí pouzdra je pružný úchyt na propisovací tužku či pero.

- materiál zpravé eko-kůže
- členitý vnitřní prostor
- odnímatelné plastikové kapsy
- vhodné pro všechny typy zápisníků
- možnost uložení psacích potřeb
- vysoká kvalita zpracování

D4P je firma známá především vysokou kvalitou výrobních materiálů při zachování optimální cenové relace. Výrobce D4P patří již delší dobu mezi nejlepší volbu zejména v oblasti příručních zavazadel pro piloty. Brašny tohoto výrobce překonávají ostatní značky na trhu nejen díky kvalitě, ale především díky přijatelné ceně. Pokud používáte větší formát zápisníku letu a např. Jeppesen logbook bývá v tomto směru žádaným artiklem zboží, pak toto kožené pouzdro je určeno právě vám.