Professional PIlot´s Logbook (zápisník letů)

 
  • 1 z 4
 
Velmi luxusní zápisník letů pro každodenní létání. Vzhledem ke kvalitě i zpracování a možnosti zápisů nejen letových hodin doporučujeme tento logbook především těm, kteří si zakládají na stylu a estetičnosti svých "zápisků". Pro nás by ho byla škoda, protože neumíme psát hezkým úhledným písmem - tzv. krasopisem, ale Vy si jej nenechte ujít :-)
Cena 1 208,70 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 676
Kategorie Zápisníky letů
 

Zápisník letů většinou každý z nás "fasuje" přímo v leteckém klubu - aeroklubu, popř. soukromé letecké škole, kde začínáme. Nejhorší na této zkušenosti je, že osobní zápisník letů nám bývá většinou vnucen tak nějak narychlo když právě poprvé usedáme do kokpitu za účelem první lekce. Časem, jakmile zjistíme, že je na trhu spousta lepších, hezčích a kvalitnějších ZÁPISNÍKŮ LETŮ a staneme se piloty, litujeme toho, že jsme své první lety začali psát do nepříliš zajímavé knihy, která neoslní jak kvalitou, tak vzhledem i možnostmi. Samozřejmě, že není možné používat jakýkoli logbook, který vás napadne. Zápisník letů, který můžeme používat v České republice musí schvalovat parametry dle JAR-FCL a musí tedy splňovat kompatibilní normu zde v České republice.

Máme pro vás jeden opravdu nádherný logbook s koženou vazbou, voňavým křídovým papírem a zlaceným gravírováním. Kromě běžných informací, které do zápisníku po každém letu vepisujeme, se v tomto zápisníku nabízí dost prostoru pro vlastní poznámky a dokonale řešený roční nálet členěný podle kategorie letounu včetně simulátoru. Máte tak možnost zapsat nálet na pístovém, turbovrtulovém, turbínovém letounu, ale i např. na vrtulníku a vícemotorových letounech včetně IFR letů.

Vazba: kožená, pevná
Barva: černá
gravírování: zlacené
papír: křídový, tvrdší, pevný
norma: JAR-FCL - tedy vhodný i pro české letce