Randolph Aviator 52 MM, BRIGHT CHROME, SKY-TEC AMERICAN GRAY

 
 • 1 z 5
 

ORIGINÁL Randolph Engineering je americká značka, kterou si oblíbili především profesionální letci. Špičkový design a použití materiálů zaručují nejvyšší možnou kvalitu pro denní nošení a špičkovou volbu pro sportovní, soukromé, či obchodní létání. I když je Randolph Aviator značka především pro piloty, tyto sluneční brýle doporučujeme každému, nejen pilotům. Jsou vhodné pro každodenní nošení po celý rok a jejich vlastností oceníte i v případě letů za pološera. Jsou nejvhodnější volbou pro piloty, kteří mají problémy s přistáváním proti zapadajícímu slunci a hledají nejvyšší možnou kvalitu dílenského zpracování za účelem trvanlivosti v brýlích, které dokážou odolávat vnějším vlivům, či pádům na zem. Zapotřebí je zdůraznit, že brýle odvádí nejlepší možnou práci během létání i za šera, popř. v situaci, kdy se jasná obloha mění na oblohu „pod mrakem“. Každé brýle Randolph se ručně vyrábí USA. a je na ně poskytována záruka na dobu 24 měsíců od data zakoupení. Vždy dodáváme výhradně jen americký originál - žádnou licenční výrobu, padělek, či náhražku s logem Randolph...

Cena 5 363,64 Kč bez DPH
6 490 Kč    
Kód produktu 23408
Kategorie 52 mm
 

Pro náročné letce a zároveň běžné uživatele adrenalinových sportů představujeme brýle Randolph Aviator, které byly první volbou pro vzdušné letecké síly na celém světe, např. vzdušných sil U.S. Kvalita materiálu a přesnost během ruční výroby  je doménou a hlavní výsadou této značky. Již od roku 1982 se výrobce Randolph stal jediným dodavatelem tohoto typu slunečních brýlí také pro piloty USAF včetně U.S. NAVY (vydané americkým ministerstvem obrany všem vojenským pilotům včetně posádek letadel). Služebně povinné ve Vietnamu a Kosovu. Požadavky americké armády byly nejvyšší zejména v oblastech univerzálnosti produktu s přihlédnutím na unifikaci modelu, trvanlivost výrobku a možnost využití v každých podmínkách.

Technologické předpisy armády byly jasně formulovány v dodatku (MIL. SPEC 25948). Dobře padnou každému, kdo chce zažít skvělý pocit z univerzálnosti tohoto produktu. Jsou vhodné pro veškeré aktivity, které rádi provozujete - od volného času po náročné sporty, jež vyžadují opravdu kvalitní brýle. Nejčastější využití značky Randolph Aviator směřuje logicky do oblasti letectví a to především díky preciznímu vzhledu, dokonalým tvrzeným sklům odolných proti poškrábání i prasknutí, škále obrouček, čoček a hlavně bajonetovému ukončení plochých nástavců obrouček zajišťující komfort s využitím jakéhokoli typu náhlavní soupravy, popř. letecké přilby. Vzhledem k těmto parametrům si tuto značku piloti USAF a U.S. NAVY oblíbili už především kvůli tomu, že ochranná přilba je jejich povinnou výbavou během každého letu a ne každé sluneční brýle splňují parametry pohodlného a stabilního nošení s využitím náhlavní soupravy, popř. přilby.

Hlavním znakem značky Randolph je zejména ergonometrie výrobku - tudíž přesně dimenzované bajonetové obroučky pro špičkovou ergonomii s využitím náhlavní soupravy nebo přímo letecké helmy. Randolph Aviator jsou brýle ručně leštěné, poskytující trvalý lesk. Samočinně nastavující nosní podložka umožňuje vyvážené a velmi příjemné nošení bez ohledu na velikost nosu. Šedé, sluneční a šedo-zelené čočky jsou ideální zejména pro létání, neboť přenášejí barvy rovnoměrně a tím je zaručena viditelnost potřebných detailů i v šeru, popř. v ostrém slunečním svitu, nebo naopak během nepříjemného západu slunce, kdy VPD máte stále v dokonalé viditelnosti i bez nutného „mhouření" očí. Vybrat můžete z různých specifikací čoček, včetně AGX a polarizace příslušného zabarvení čoček.

 • vyrobeno v USA
 • unifikovaný design pro každý typ hlavy (unisex)
 • obroučky s bajonetovým zakončením
 • splňují požadovanou jakost 52 mm
 • pevná tvrzená skla odolná proti poškrábání
 • odolné proti nárazům, pádům
 • opatřené anti-korozním filtrem
 • běžná doba nošení: 6-8 let od zakoupení
 • navrženo pro letecké přilby
 • navrženo pro použití náhlavní soupravy
 • stabilní, ergonomické v každé situaci
 • vhodné pro náročné sporty – včetně vysoké pilotáže
 • ideální pro sportovní, rekreační, soukromé, či obchodní létání
 • ruční výroba z obrovskou historií nefalšované řemeslné výroby 
 • rovnoměrný přenos barev (absolutní pravdivost barvy)
 • vhodné pro přistávání proti západu slunce
 • vhodné pro létání v šeru
 • dodáváme zásadně originál, nikoli padělky

 

Je nám potěšením, že můžeme českým pilotům nabídnout tuto značku, kterou sami během aktivního létání používáme již od roku 2001 a tak jsme měli možnost tuto značku dostatečně vyzkoušet v reálném provozu a za všech okolností. Z mých vlastních zkušeností navíc vyplývá, že pokud vám brýle opakovaně padají z ruky (můj případ) na podlahu, beton, asfalt, pak značka Randolph Aviator je pro vás jediným možným řešením. I po pěti letech aktivního používání jsou skla stále čirá a bez poškrábání. Totéž platí o konstrukci brýlí, které dokonale pohlcují každý náraz - i z větší výšky a díky tvrzeným sklům odolným proti poškrábání i rozlomení, se můžete spolehnout na to, že se vám brýle při pádu na zem nerozbijí. Navíc: tento typ brýlí, díky promyšlenému desigenu, sluší opravdu každému.