RANDOLPH INTRUDER 58 MM AMERICAN GRAY 23K GOLD

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 5
 

ORIGINÁL Randolph Engineering je americká značka, kterou si oblíbili především profesionální letci. Špičkový design a použití materiálů zaručují nejvyšší možnou kvalitu pro denní nošení a špičkovou volbu pro sportovní, soukromé, či obchodní létání. I když je Randolph Intruder značka především pro piloty, tyto sluneční brýle doporučujeme každému, nejen pilotům. Jsou vhodné pro každodenní nošení po celý rok a jejich vlastností oceníte i v případě letů za pološera. Jsou nejvhodnější volbou pro piloty, kteří mají problémy s přistáváním proti zapadajícímu slunci a hledají nejvyšší možnou kvalitu dílenského zpracování za účelem trvanlivosti v brýlích, které dokážou odolávat vnějším vlivům, či pádům na zem. Zapotřebí je zdůraznit, že brýle odvádí nejlepší možnou práci během létání i za šera, popř. v situaci, kdy se jasná obloha mění na oblohu „pod mrakem“. Každé brýle Randolph se ručně vyrábí USA. a je na ně poskytována záruka na dobu 24 měsíců od data zakoupení. Vždy dodáváme výhradně jen americký originál - žádnou licenční výrobu, padělek, či náhražku s logem Randolph...

Intruder je inspirován legendárním letounem A6 Intruder a design brýlí včetně čoček odpovídá doslova sebevědomým možnostem stroje A6, který dokáže útočit za každého počasí. Legenda A6 Intruder navíc reflektuje i nezaměnitelný design brýlí. V praxi výrobce Randolph se v tomto případě jedná o "nejsebevědomější" výraz tvaru skel a tím pádem se tyto brýle v očích veřejnosti okamžitě identifikují jako letecké - tedy pro piloty.  

Cena 6 768,60 Kč bez DPH
8 190 Kč    
Kód produktu 23478
Kategorie 58 mm
 
  • obroučky pozlacené 23K zlatem (špičková kvalita)
  • klasická AMERICAN GREY skla (neutrální šeď) jsou navržena pro vojenské piloty (zobrazují reálný svět bez zkreslených barev)
  • Nejedná se o polarizační skla (tedy vhodné do letounu a pro čtení skleněných kokpitů) / 100% UVA/UVB protekce součástí
  • American Grey™ čočky s vektorovou antireflexní vrstvou + Blue Wave™ technologie určené zejména pro vojenské piloty (standardní zabarvení skel - šedá)
  • Obroučky v klasickém desigenu (skull) pro každodenní komfort
  • Garance výdrže produktu prakticky po celý život - ruční výroba v USA, která v procesu zahrnuje celkem 200 samostatných kroků výroby u každého typu brýlí!
  • Pouzdro z pravé kůže (tvrzené)  & čistící textílie součástí (Microfiber Cleaning Cloth)

 

POZN: Intruder s vestavbou skel v odstínu neutrální šedé (American Grey) nabízí přirozené pohlcení slunečního světla a zobrazuje barvy bez sebemenšího zkreslení, proto je standardní výbavou vojenských pilotů.