H.I.T.S. Premium a Premium Plus: počítače na klíč pro Vaše simulátory!

Právě stavíme nové počítače. Konkrétně ty, které nabízíme právě stavíme. Těšíme se zejména na kousek, který v sobě bude mít RTX 2080 Ti. Nafotíme, otestujeme. Těšíme se na výsledek, protože pán, který na tomto počítači bude létat, bude létat i na reálném vrtulníku. Výsledek zkrátka musí být stoprocentní. Protože vše, co děláme pro zákazníka v oblasti dodávek hardware a simulátorů děláme na klíč, obě sestavy vám nabízíme v e-shopu. Jsou to počítače nové, moderní, kvalitní, výkonnostně brilantní a vyladěné pro jakýkoli multimediální, či videoherní zážitek. Nestavíme AMD, to po nás opravdu nechtějte. V případě zájmu o konkrétní počítač, nás neváhejte obratem kontaktovat, anebo rovnou udělejte objednávku v e-shopu.

A pokud nás chcete předtím vidět "naživo", zalétat si, zajezdit si na stejném počítači včetně pohyblivé platformy, seznámit se se vším předem a získat tak naprosto dokonalý obrázek o tom, co si koupíte, tak nám zkrátka napište e-mail a domluvíme se předem na schůzce. Opakujeme: počítače děláme na klíč včetně všech instalací, aktualizací a nastavení a rovněž včetně případných dodávek hw, sw nad rámec objednávky. Chcete VR rovnou nainstalovat? Chcete lepší volant i pedály?  Chcete kvalitní berany a pedály, anebo rovnou ELITE komponenty včetně DCL beranů? U automotivních simulátorů neděláme jen Thrustmaster, dodat můžeme i Heusinkweld, Fanatec a další. Pohyblivou platformu a konkrétní ergonometricky vyladěné šasi pro nás rovněž není problém. Prostě uděláme to, co kokrétně potřebujete. Nabízíme kvalitní značkový počítač ve dvou odlišných konfiguracích:

H.I.T.S. PREMIUM COMPUTER

H.I.T.S. PREMIUM COMPUTER+ PLUS NVIDIA 2080 RTX

Pro jaké simulátory počítače nejčastěji stavíme? X-PLANE 11, DIGITAL COMBAT SIMULATOR, AEROFLY FS 2, FSX STEAM EDITION, PREPAR3D, ELITE XTS, PROJECT CARS 2, ASSETTO CORSA, ASSETTO CORSA COMPETIZIONE, iRACING, rFACTOR 2....a další. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.