ASA AirClassics Dispatch Bag

 
  • 1 z 5
 
Brašna pro každodenní létání je vhodná jak pro piloty pevného křídla, tak i pro piloty vrtulníků. Byla navržena takovým způsobem, aby zůstal zachován malý objem zavazadla spolu s maximálním využitím všech vnějších kapes a vnitřního prostoru členěného na jednotlivá přepažení. Rozlišení vnitřního prostoru jinou barvou umožňuje snadnou orientaci, okamžitou dostupnost uložených předmětů. Kvalitu v tomto případě znamená zejména promyšlený design a celkovou skladnost i ve ztísněných kokpitech.
Cena 1 561,98 Kč bez DPH
1 890 Kč    
Kód produktu 1518
Kategorie Brašny
 

ASA AirClassics Dispatch Bag je univerzální typ brašny vhodný jak pro příležitostné a sportovní piloty, profesionály včetně členů letecké posádky. Konvenční velikost a jednoduchý skladný design znamenají maximalizaci užitkové hodnoty nepříliš objedmného skladného zavazadla. Brašna je lehká, jednoduše se nosí a skvěle se hodí jak pro pevné křídlo (např. ULL, všeobecné letectví), tak také pro piloty vrtulníků. je přizpůsoben zejména pilotům vrtulníků. Brašna je vyrobena z trvanlivého polyesteru (600D) a nabízí možnost snadného přizpůsobení ramenního popruhu. Umístění i nastavení délky popruhu umožňuje snadnou manipulaci a možnost nošení jak "přes hrudník", tak na rameni. Díky vynikajícímu desigenu je to přesně ten typ brašny, kteří se hodí pro piloty, kteří spěchají - tedy chtějí mít vše po ruce a nechtějí mít s sebou příliš velké zavazadlo. Vnitřní přepážky při zachování nízké hmotnosti přesto nabízejí vysoký komfort využití veškerého prostoru uvnitř brašny. Vnitřní přepážky jsou navíc rozlišeny barvou, což znamená snadnou dostupnost všech uloženýc předmětů ve spojení s jednoduchou organizací vnitřního prostoru.

Hlavní část je vyhrazena objemnějším předmětům jako je např. náhlavní souprava (jakéhokoli výrobce), dvě postranní kapsy jsou k dispozici pro uložení drobných předmětů. Zadní strana obsahuje navíc zcela samostatnou kapsu uzavíratelnou klasickým zdrhovadlem, a skvěle se hodí např. pro uložení talbetu, GPS, či jiné drobnější elektroniky pro EFB. Přední strana obsahuje více přepážek pro uložení všech ostatních předmětů (včetně dokladů, klíčů, mobilního telefonu, apod.). Jedna z postranních kapes byla navržena za účelem umístění "ručního scanneru", ale lze ji též výborně využít např. pro lahev vody. Zadní výztuž jedné z vnitřních přepážek je vhodná pro uložení tiskových materiálů (jako jsou mapové podklady). Díky výztuži zůstanou nepoškozeny.

- kvalitní brašna pro jakýkoli typ létání
- vhodné též jako příruční zavazadlo pro cestování
- trvanlivý polester (600D)
- výhradně v černé barvě
- odlehčený - nízká hmotnost
- možnost nastavení ramenního popruhu
- snadná dostupnost všech vnějších kapes
- snadná orientace ve vnitřním prostoru
- vnitřní přepážky rozlišeny barvou
- výztuha a ochrana přepážky určené pro tablet
- výztuha přepážky určené pro mapové podklady
- samostatné kapsy pro drobné i objedmnější předměty
- vhodné pro piloty pevného křídla
- vhodné zejména též pro piloty vrtulníků!
- jednoduché, funkční, ergonomicky vynikající řešení brašny
- uzavíratelné zavazadlo včetně kapes (zdrhovadlo / zip)