ASA AirClassics Flight Bag

 
  • 1 z 2
 
Originální ASA bag pro náročnější piloty. Tento bag jsme zvolili z toho důvodu, že i když je velmi prostorný, je při plném naložení stále velmi skladný. To je zejména důležitý prvek při cestování malým letounem GA, popř. ULL. Vhodný i pro piloty, kteří v místě cílové destinace plánují hospodu a tedy i nutný nocleh!
Cena 2 140,50 Kč bez DPH
2 590 Kč    
Kód produktu 688
Kategorie Brašny
 

V našem případě zcela jednoznačně profesionální brašna pro každodenní létání. ASA AirClassics Flight Bag je určen pro náročnější piloty, kteří vyžadují profesionální materiály, mnoho různých kapes i přepážek a především trvanlivost a skladnost brašny i při plném vytížení. Do této brašny se vám toho vyjde o poznání mnohem více než do menšího typu Briefcase a tento typ brašny už můžete použít i na přelet, u kterého plánujete nocleh. Tento bag byl vyvinut ve spolupráci s aktivními instruktory a žáky ASA dle aktuálních potřeb. Spolehnout se tedy můžete opět na velmi vysokou kvalitu zpracování a precizní provedení.


- 600D nylon - mateirál
- 5 kapes (externí na zip)
- uzavírání brašny na dva zipy a suchý zip
- držák na tužky
- 2 přepážky vnitřní - na suchý zip
- odnímatelný řemen na rameno (protiskluz)
- +možnost nést bag v ruce
- možnost osazení jmenovkou
- kovové karabiny na řemenu !!
- pevný spodek s chrániči

Rozměry: 45.72 x 27.94 x 27.394 cm

Stejný materiál jako v případě Jeppesen produktů. Když se podíváte na cenu, tak zjistíte, že není co řešit. ASA AirClassics Flight Bag lze v U.S. označit za jednu z nejprodávanějších brašen pro aktviní piloty. Doporučujeme zcela bez výhrad! Dodáváme v originálním kartonovém balení.