ASA AirClassics Tablet Bag

 
  • 1 z 5
 
Vhodný typ brašny pro každodenní létání současně přináší dostatečný komfort pro běžné pomůcky, ale též prostředky EFB. Brašna není příliš velká a rozměrná na první pohled, přesto nabízí dostatečný vnitřní prostor a další prostor využitelný zejména díky samostatných externím kapsám.
Cena 2 140,50 Kč bez DPH
2 590 Kč    
Kód produktu 1510
Kategorie Brašny
 

Brašna určená pilotům, kteří často využívají pokročilých vlastností EFB. Již z názvu je patrné, že se bude jednat o brašnu vhodnou pro jakýkoli podpůrný typ EFB elektroniky - zejména v rovině tabletů (jako např. iPad). Trend EFB je dnes jiný než před mnoha lety a klasické příruční kapesné GPS jsou hojně vytlačovány právě tablety. Brašna je tedy určena zejména tomuto využití. Vzhledem k dostatečnému vnitřnímu prostoru i přepažení několika samostatných přihrádek se však stále jedná zejména o brašnu určenou k létání a tedy tablet nemusí být nutně tím jediným, co budete v této brašně přenášet.

Do brašny se pohodlně vejdou i jiné artefakty jako např. náhlavní souprava, laptop (13 palců obrazovka), mapové podklady, navigační pomůcky, ale i třeba zápisník letů nebo právě GPS, ruční scanner, psací potřeby, popř. též osobní doklady včetně klíčů a dalších drobných předmětů. To vše pohodlně uložíte do vnitřního prostoru brašny. Vnější prostor brašny je dobře vyřešení např. pro uložení proviantu, včetně lahve s pitím. Brašnu je možné nést v ruce, ale je také možné si ji přehodit klasicky přes rameno (ramenní popruh je součástí).

- brašna vhodná pro EFB
- brašna vhodná pro létání
- 600D polyester pro maximální trvanlivost
- ramenní popruh součástí
- více přepážek pro vnitřní prostor
- několik samostatných vnitřních i vnějších kapes
- uzavírání brašny s využitím klasického zdrhovadla
- kompaktní design 
- snadná manipulace i skladování v kabině letounu