ASA Briefcase

 
  • 1 z 2
 
Jednoduché provedení a velmi nízká pořizovací cena. Ideální volba pro žáky i soukromé piloty. Kombinace rychlouzavírání se zipy a suchými zipy (na kapsách) zajišťuje snadnou dostupnost všech uložených věcí. Důležité je, že je tento bag velmi lehký a přitom se do něj vejde poměrně mnoho věcí. Rozhodně se jedná o velmi skladné zavazadlo, které vás můžete doprovodit na každém delším přeletu.
Cena 1 561,98 Kč bez DPH
1 890 Kč    
Kód produktu 687
Kategorie Brašny
 

ASA Briefcase představuje ideální řešení pro všechny piloty, kteří hledají komfortní - multifunkční, avšak za každých okolností skladné zavazadlo pro uložení většiny leteckých potřeb pro každodenní létání. Lehké, avšak velmi trvanlivé a odolné provedení zajišťuje 600D NYLON, tedy materiál, který se pro každodenní používání osvědčuje zejména díky dlouhodobé životnosti a stále stejnému vzhledu i po několika letech intezívního používání. ASA navrhla tento "bag", tuto brašnu takovým způsobem, aby pilot měl po ruce všechny potřeby na dosah ruky nejen v letadle, ale také v FBO. Uvnitř zavazadla snadno uložíte všechny běžné potřeby, přičemž externí kapsy slouží především na uložení map, zápisníku letů a další dokumentace.

- 600D nylon 
- zipové provedení uzavření bagu
- suché zipy na kapsách
- rychlouzavírací klipsny
- protiskluzový řemen pro lepší nošení na rameni
- několik dělených šachet pro více místa a členění
- lehké provedení
- vysoká skladnost
- dlouhodobá životnost
- velmi nízká cena!
- ideální pro PPL žáky i piloty

Rozměry:  33x 40 x 20 cm

ASA Briefcase myslí především na ty, kteří opět nechtějí příliš investovat. Palivo je drahé, tak proč zbytečně investovat příliš peněz do výbavy. Tento oficiální pilotní bag představuje originální produkt amerického výrobce ASA a jedná se tedy o bag určený pro aktivní piloty. Hlavním přínosem je lehké provedení, rozmístění šachet, externích kapes i způsob uzavření bagu prostřednictvím zipu.