ASA Cargo Flight Bag

 
  • 1 z 2
 
ASA Cargo Flight Bag vyniká vnitřním členitým prostorem, vyztuženými přepážkami, samostatnou kapsou na uložení náhlavní soupravy a několika externími kapsami pro uložení menších předmětů. Značný objem vnitřního prostoru v sobě ukrývá dostatek místa jak pro pilotní pomůcky, tak také pro běžné věci, které potřebujete s sebou na klasickém delším "cross country" přeletu vyžadující i nocleh.
Cena 1 892,56 Kč bez DPH
2 290 Kč    
Kód produktu 766
Kategorie Brašny
 

Letecké brašny ASA preferuje většina pilotů díky úložnému prostoru, vnitřnímu vystužení a také díky kvalitnímu zpracování a použití materiálu 600D polyester, jenž se snadno udržuje. Novinku na trhu výrobce ASA je další brašna pro piloty vyžadující skutečný vnitřní prostor. Již z názvu lze odvodit, že Cargo bag rozhodně patří mezi prostornější brašny a tedy delší přelety "cross country" vyžadující nejedno mezipřistání a nocleh. Tomuto leteckému záměru je tato brašna přizpůsobena a lze ji považovat mezi nejprostornější brašny výrobce ASA. Uvnitř perfektně členitého vnitřního prostoru naleznete několik přepážek vhodných jak pro pilotní pomůcky a nutnou výbavu každého pilota, tak také prostor pro náhradní oblečení, hygienické potřeby a také dostatek prostoru pro uložení termosky s kávou. Součástí brašny je též speciálně přizpůsobená kapsa pro uložení náhlavní soupravy. Pokud se např. chystáte do Friedrichshafenu vlastním letounem, Cargo bag je vhodným příručním zavazadlem pilota.

- hlouboce členitý vnitřní prostor
- vyztužené výplně pro lepší stabilitu
- speciální kapsa pro náhlavní soupravu
- masívní uzavírání na zip
- externí průhledná ID kapsa
- externí kapsy pro uložení menších předmětů
- 600D polyester
- PVC podlážka (proti vhlkosti)
- snadná údržba
- možnost praní
- vhodné pro delší přelety vyžadující nocleh

ASA Cargo Flight Bag jsme zařadili kvůli tomu, že se jedná o vysoce užitkové zavazadlo pro delší lety a vzhledem k tomu, že řada našich klientů používá malý letoun za účelem cestování i na několik dní. Pokud žádáte výrobce ASA a jediné užitečné zavazadlo do letounu, Cargo Flight Bag je pro vás vhodnou volbou.