ASA Tech Flight Bag

 
  • 1 z 2
 
ASA myslí i na inovaci svých pilotních brašen. Pokud máte zájem o modernější design s dokonalým členěním prostoru, s lehkým a trvanlivým zpracováním, pak jsme přesvědčeni o tom, že Tech Flight Bag si své zákazníky určitě najde. Brašny jsou pro každodenní létání zapotřebí a ne každý typ brašny může vyhovovat vašim požadavkům. Snažíme se rozšířit tuto řadu i o originální prvky právě v tomto druhu sortimentu. Tech Flight Bag je inovací výrobce ASA zaměřující se primárně na funkčnost výrobku ve spojení s desigenem sledující moderní trendy. Každá brašna výrobce ASA je navržena výhradně pilotům a dle požadavků pilotů - žáků, či aktivních letců, se postupně rozšiřuje i nabídka pilotních brašen.
Cena 2 090 Kč bez DPH
2 528,90 Kč    
Kód produktu 762
Kategorie Brašny
 

Tech Flight Bag představuje nový typ brašny pro piloty vyžadující velmi prostorné zavazadlo za účelem delších přeletů s možností přenocování.  Hlavním přínosem je především maximální užitková hodnota promítající se do funkčnosti zavazadla se zachováním výborného členění vnitřního prostoru i externích kapes. Navíc tento bag vyniká především nezaměnitelným desigenem stylizující se do podoby pilota zaměřeného na soudobé moderní trendy GA (glass cockpit, GPS, autopilot). Již název napovídá, že tento typ bagu je právě určen těm pilotům, kteří se vyžívají v soudobých elektronických pomůckách. Pro tuto cílovou skupinu zákazníků byla tato brašna přímo navržena. Snadné uzavírání brašny a příručních kapes oboustranným zipem napomáhá k rychlejší dostupnosti uložených dokumentů, map, pilotních pomůcek, náhlavní soupravy, příruční GPS, apod.. Použitý materiál (600D Polyester) opět umožňuje odolnost proti vnějším vlivům nepříznivých atmosférických jevů (vlhkost, déšť) a zajišťuje snadnou údržbu včetně čištění a praní.

- ojedinělý moderní GA design
- 600D polyester
- ideální členitý prostor uvnitř i vně
- kapsy na zip
- vyztužení mezi přepážkami
- možnost libovolného umístění přepážek
- extrémní trvanlivost výrobku
- vhodné pro delší přelety
- vhodné pro přenocování na letišti


Rozměry: 47.5 x 20 x 30 cm
Materiál: 600D Polyester

 

 

Vhodný typ pilotní brašny s ojedinělým desigenem, výborným členěním prostoru i pro delší přelety s nutností přenocování. Pokud jste navíc zaměřeni na novodobé moderní trendy GA letounů, pak právě design směřuje spíše do této "tech" roviny pilotáže.