D4P Pilot´s Leather Logbook JAR/FCL

 
 
Vhodný typ pouzdra z pravé kúže pro náročnější piloty, kteří používají dražší typy zápisníků letů. Formát je vhodný jak pro zápisníky s měkkou vazbou a menším formátem, tak také pro zápisníky s tvrdou vazbou a větším formátem. Typickým příkladem využití může být např. Jeppesen Professional PIlot´s Logbook. Díky členitému využití vnitřního prostoru je tento typ pouzdra vhodný i pro uložení veškerých nutných dokladů, které vždy vezete s sebou na letiště. Místa je tu dost i pro vizitky a platební karty, které často používáme za účelem bezhotovostního platebního styku, ať už jsme kdekoli.
Cena 1 314,05 Kč bez DPH
1 590 Kč    
Kód produktu 814
Kategorie Brašny
 

V případě, že si zakládáte na stylovém uložení zápisníku letů a chcete mít téměř všechny podstatné doklady včetně psacích potřeb stále při ruce, na trh uvádíme další novinku výrobce D4P v podobě celokoženého pouzdra na zápisník letů a další doklady. Pouzdro je z pravé eko-kúže a lze jej tedy považovat za výrobek, který vám vydrží hodně dlouhou dobu. Vnitřní prostor pouzdra obsahuje navíc 5 odnímatelných plastových kapes pro lepší organizaci prostoru za účelem uložení dalších dokladů - jako např. průkaz o zdravotní způsobilosti pilota, omezený, či všeobecný průkaz radiotelefonisty, apod.). Další vnitřní kapsy poskytují prostor pro uložení kreditních karet, vizitek, včetně psacích potřeb. Zároveň se jedná o kožené pouzdro, které je vhodné pro všechny klasické formáty zápisníků letů - od nejmenšího až po větší formát (např. Jeppesen Professional Pilot´s Logbook). Výrobek je určen pro zápisníky s tvrdou i měkkou krycí vazbou.

- materiál z pravé kúže
- odnímatelné slídové kapsy
- členitý vnitřní prostor
- primárně pro zápisník letů
- vhodné i pro běžné dokumenty
- možnost uložení psacích potřeb
- vhodné pro všechny typy zápisníků
- vysoká kvalita zpracování
- příznivá cenová relace
- gravírovaní ve zlaté barvě

Zápisník letů by měl být uložen v samostatném pouzdře už především proto, že se jedná o nutnou výbavu pilota, která je prakticky neustále vystavena snadnému znečištění. Jakmile vylezete z letounu a chystáte se zapsat vlastní let do zápisníku letů, budete mít vždy vše pohromadě včetně psacích potřeb. Kúže, jako použitý materiál pro výrobu tohoto pouzdra, je čím tím lepší, čím déle pouzdro budete používat. Nejčastěji volí tento typ pouzdra letci, kteří si zakládají na stylových doplňcích a materiálů pravé kúže.