D4P Pilot bag CROSSCOUNTRY NG!

 
 
Pilot bag CROSSCOUNTRY NG! je výhradně určen pro létání. Je funkce směřuje do kratších přeletů, rekreačních a sportovních letů. Není vhodný pro vycestování za hranice našeho státu, protože nabízí pouze prostor pro běžné pilotní pomůcky a základní proviant na jeden den. Pokud však žádáte "umírněné" a současně skladné a objemově výhodné příruční zavazadlo, Crosscountry NG! dokáže uspokojit jak piloty ULL, tak i piloty GA.
Cena 1 892,56 Kč bez DPH
2 290 Kč    
Kód produktu 786
Kategorie Brašny
 

Pilot bag CROSSCOUNTRY NG! je inovativní výrobek značky D4P a navazuje tak na původní model brašny "crosscountry". Představuje trvanlivý, vysoce odolný typ letecké brašny určený především na kratší přelety. Jedná se o skladné, menší příruční zavazadlo, do kterého však přesto uložíte vše, co potřebujete na kratších přeletech. Vnitřní prostor brašny lze rozložit dle vlastních požadavků, takže variabilita zaručí snadnou skladnost i rozměrnějších pomůcek včetně náhlavních souprav. Externí úložný prostor myslí především na majitele ANR náhlavních souprav, kteří jsou nuceni zvolit prostor i pro uložení baterií, popř. nabíječky. Celkově je tento typ brašny vítám především letci, kteří letounem necestují za hranice státu a let netrvá déle než 3-4 hodiny. CROSSCOUNTRY je možné nést v ruce, avšak popruh na rameno je rovněž součástí. Kromě běžných pilotních pomůcek a dokumentací, se nabízí i možnost uložení náhlavní soupravy, popř. občerstvení. Trvanlivý, vodě odolný nylon s uzavíratelným zipem zajišťuje lehký materiál se snadnou údržbou a dlouhodobou životností.

VERZE "NG!" vznikla v závislosti na zpětné vazbě zákazníků i prodejců. Cílem nové verze bylo ještě větší rozšíření úložného prostoru a tím pádem zvětšení této oblíbené brašny takovým způsobem, aby se do této brašny vešly např. i často žádané Jeppesen zápisníky letů. Nová verze je tedy prostornější a uložíte do ní jak mapovou dokumentaci, tak také větší formáty zápisníků letů. Objem zavazadla se nepatrně zvětšil, přesto si brašna zachovává svou originální skladnost.

- vhodné pro PPL a kratší "cross country" přelety
- navrženo do ruky i na rameno
- individuálně členěný vnitřní prostor
- vhodné pro majitele ANR náhlavních souprav
- speciální přepážka pro přenosnou GPS
- dost prostoru vně i uvnitř
- brašna je na zip
- odolovává vodě (vodotěsnost)
- elegantní vzhled
- odolny nylon
- NG! verze s ještě větším vnitřním prostorem!

Tento typ brašny není vhodný pro studium, avšak výhradně pro létání na malých sportovních letounech. Není vhodný pro ty, kteří se chystají na dvoudenní výlet, neboť brašna byla záměrně navržena pro kratší dobu pobytu v letounu během každého letu. Pokud létáte po Čechách jako sportovní a rekreační pilot, popř. hledáte vhodný typ brašny pro navigační přelety, pak právě Flight bag CROSSCOUNTRY uspokojí vaše náročné požadavky.

BAREVNÉ PROVEDENÍ: BLACK
MATERIÁL: odolný NYLON
ROZMĚRY: 34x28x26 cm