D4P Pilot bag DAILY

 
  • 1 z 2
 
Pilot bag DAILY byl navržen za účelem co možná nejefektivnějšího využití vnitřního prostoru malého příruční zavazadla. Díky polostrovanému nylonu, který odolává i deštivému počasí (vodotěsnost), je vhodný i pro každodenní nošení během každodenní práce v kanceláři. Elegance je předním znakem D4P a tak je tento typ brašny označován za velmi stylový pro každého letce, i nadšence pro létání. Nízká pořizovací cena určitě potěší. Naši první zákazníci, kteří zakoupili tento typ brašny ocenili praktičnost během studia ATPL.
Cena 1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč    
Kód produktu 785
Kategorie Brašny
 

Pilot bag DAILY výrobce D4P opět nabízí eleganci a multifunkční řešení nejen pro létání, ale též pro každodenní příruční zavazadlo. Jedná se o pilotní brašnu, která je velmi tvrdě polstrována a je vhodná jak pro každodenní létání, tak také pro každodenní cesty do práce do vaší kanceláře. Pokud nejste pilot, můžete tento typ brašny zvolit i pro uložení noteboku. Pokud si však zakládáte na pilotním stylu, neváhejte zvolit právě tento typ pilotní brašny. Pilot bag DAILY je vhodný zejména pro kratší přelety a nabízí dost prostoru pro uložení všech pilotních pomůcek jak pro studenta, tak profesionálního letce. Uvnitř se nabízí několik samostatných přepážek a dost prostoru pro veškeré mapové dokumentace, náhlavní soupravy, nákoleníku a také běžných pomůcek typu navigačního počítadla, popř. plotteru. Na externích stranách jsou samostatné kapsy pro uložení drobnějších prvků (tužky, vizitky, klíče). Samostatná kapsa na zadní straně je vhodná zejména pro mapy a dokumentaci.  

Brašna je zhotovena z odolného a vodotěsného nylonu, obsahuje též řemen přes rameno a je dodávána ve dvou barvách (BLACK, NAVY BLUE).

- polstrovaný NYLON
- univerzální využití
- členěný vnitřní prostor
- externí přepážky
- vhodné do kokpitu
- vhodné i do kanceláře
- ideální pro návštěvy kurzů ATPL
- vodotěsný materiál
- nášivka D4P ("Pilot")

Pilot bag DAILY je zajímavý především tím, že je univerzální a skvěle se hodí nejen pro létání. Mezi další originální prvky patří design, ergonomie a hlavně opět elegantní vzhled. Pokud žádáte vysoce kvalitní příruční zavazadlo, pak právě Pilot bag DAILY může být nejvhodnějším řešením jak pro začínající piloty, tak pro zkušené profesionály.

Při objednávce nezapomeňte uvést, jakou barvu žádáte!

BAREVNÉ PROVEDENÍ: BLACK, BLUE NAVY
MATERIÁL: Nylon
VELIKOST: 42x32 cm