D4P Pilot Case AIRLINER

 
 
Pilot Case AIRILINER výrobce D4P představuje klasickou ukázku kvality provedení, vysoce účinné ergonomie a hlavně elegance. Kufr je vhodný nejen pro profesionální piloty, ale jako každodenní zavazadlo pro cestování dopravním letounem. Díky tomu, že lze přední kapsu odepnout a získat tak jediné skutečné příruční zavazadlo, nahradí tento kufr více zavazadel současně, což procedury náročného a únavného cestování letounem značně zjednoduší.
Cena 3 049,59 Kč bez DPH
3 690 Kč    
Kód produktu 792
Kategorie Brašny
 

Výrobce D4P myslí též na obchodní a dopravní piloty, kteří si zakládají na kvalitě produktů určených přímo pro každodenní létání. Pilot Case AIRLINER v praxi představuje kvalitní pilotní kufr, který je přímo navržen pro obchodní a aerolinkové piloty. V první řadě byl kladen důraz na kvalitu materiálu v souvislosti s ergonomií vnitřního i externího prostoru a po vzoru všech produktů D4P, je i Pilot Case AIRLINER velmi elegantní. Materiál je zhotoven z odolného vyztuženého nylonu, který zaručuje lehkost provedení, snadnou údržbu a dlouhou životnost. V případě tohoto příručního zavazadla se navíc můžete spolehnout na nízkou hmotnost, což je oproti koženým kufrům ve skutečnosti hlavní výhoda (kufr sám o sobě je velmi lehký...). Většina konkurenčních kufrů pro piloty však stále trpí nízkou úrovní ergonomie a rovněž nemyslí na ta fakta, která by nejlépe definovala rozmístění  i maximální využití vnitřního i vnějšího prostoru. D4P v tomto případě spolupracoval s řadou dopravních pilotů, kteří se podíleli na tom, aby kufr splňoval požadavky na výbavu každého dopravního pilota. Díky tomu splňuje ergonomie nejvyšší požadavky vycházející výhradně z praxe dopravních pilotů.

Vnější úložný prostor z přední strany je vyjímatelný, což znamená, že jej můžete snadno odepnout a v případě potřeby jednoduše nepoužívat. Tím se samozřejmě sníží objem úložného prostoru. Hlavní záměr možnosti odepnutí přední externí "kapsy" však spočívá v tom, že je možné do této kapsy ukládat pouze nejdůležitější a frekventovaně používanou dokumentaci včetně osobních dokladů a psacích potřeb bez toho, abyste se na letišti museli "tahat"  s celým kufrem. Externí kapsa je navíc vybavena přepážkou na psací potřeby i mobilní telefon. Kufr navíc obsahuje dvě další samostatné externí kapsy a na jedné straně navíc se jmenovkou (pro lepší identifikaci majitele v případě ztráty). Vnitřní prostor kufru je rovněž rozdělen několika přepážkami a v tomto případě najdete i speciální přepážku pro uložení slunečních brýlí, osobní hygieny a dalších potřeb. Laptop je dnes již nedilnou součástí většiny pilotů a i tento kufr obsahuje přepážku na přenosný počítač.

Další výhoda spočívající ve volbě materiálu i kvalitě provedení spočívá v základně, která je vyztužena a zesílena takovým způsobem, aby bylo možné kufr využít i v případě těžších předmětů a v případě maximálního využití vnitřního i vnějšího prostoru. Zavazadlo je vvyráběno v černé barvě a i když kufr nabízí velmi značný úložný prostor, přesto je dostatečně skladný. V případě cestování dopravním letounem oceníte též možnost využití teleskopické třístupňové rukojeti umožňující kufr nosit nejen v ruce, ale jako zavazadlo na kolečkách - tedy bez zbytečné námahy. Tři stupně teleskopické rukojeti zaručí snadné nastavení délky rukojeti pro každého.

- pilotní kufr pro profesionální piloty
- význačné prvky ergonomie i úložného prostoru
- kvalitní odlehčený materiál (vyztužený nylon)
- zesílená podlážka pro maximální zátěž a odolnost
- uzamykatelné provedení (číselnými kódy)
- tři samostatné externí kapsy
- odnímatelný předek
- snadná údržba
- teleskopická rukojeť (třístupňová)
- vybaven kolečky
- lehké provedení

 

Celkově hodnotíme tento kufr jako nejlepší a stále cenově přijatelný, který můžeme doporučit každému profesionálnímu letci. Výhoda odlehčeného materiálu spočívá v minimální váze zavazadla i přesto, že je vnitřní i vnější prostor kufru skutečně vyjímečný.

Materiál: Nylon 
Barva: černá
Rozměry: 46 x 34,5x 20 cm