D4P Pilot EFB

 
  • 1 z 3
 
Objemem dobře řešené příručné zavazadlo pro "EFB cajky" je vhodné nejen pro každodenní létání, ale jakýkoli typ cestování - ať vlakem, pěšky, či autem.
Cena 1 066,12 Kč bez DPH
1 290,01 Kč    
Kód produktu 1413
Kategorie Brašny
 

Značka D4P u nás představuje jasnou volbu. Ať už jde o vhodný typ letecké brašny, či vhodný typ nákoleníku. D4P myslí na neustále se rozšiřující požadavky vlastních zákazníků a na zajímavou poptávku trhu dokáže tento výrobce zareagovat poměrně rychle. Současně je to právě značka D4P, která fandí novým trendům v aviatice a to zejména v případě automatizace managementu kokpitu ve spojení s EFB prostředky. Zákazníkům tak nově nabízí unikátní typ brašny, který je právě určen pro aktivní, či pasívní využití EFB na cestách - zejména tedy v letounu. Trendy EFB v aviatice nelze přehlížet, úzce jsou však spjaty s kvalitním hardware a nutnou výbavou, která v mnoha případech pilota stále obtěžuje (nabíječky, kabely, redukce, držáky). Tyto všechny "cajky" jsou pro efektivní využití EFB zkrátka nutností a bez nich se digitalizace kokpitu v podobě EFB zkrátka nemůže obejít. Pokud patříte mezi ty uživatele, kteří těmto hračkám fandí, možná je dobré zvážit nákup brašny, jenž byla navržena přímo pro aktivní používání EFB za účelem létání. V praxi se jedná o vhodný typ na míru šité "letecké elektronické brašny", do které zkrátka předtím než vyrazíte na letiště naházíte vše potřebné a tím pádem máte vše po ruce, k dispozici a na jedné "hromadě".

Současně je však brašna navržena i pro běžný typ nošení, protože má několik samostatných vnitřních přepážek, je vyrobena z odolného nylonu (1680), vyztužena na správných místech a dokonce s integrací lamelového rámu po celém obvodu. Ačkoliv EFB prostředky se stanou nejčastějším obsahem této brašny, jedna kapsa zůstala zachována pro další poměrně citlivý produkt - totiž letecká sluchátka. Nejen do této kapsy snadno umístíte též nákoleník, plotter, dokumentaci, či mapové podklady a hlavně též osobní potřeby jako jsou vizitky, zlaté kreditní karty, psací potřeby, anebo např. mobilní telefon, nebo právě nejčastěji používané napájecí kabely. Samostatné přepažení zase umožňuje uložit tester paliva, baterku, blokádu a další prvky. Nejlepší na této brašně je praktické a ergonomické využití. Příruční neustále používané věci jsou dostupné okamžitě díky správně umístěné vnější kapse s možností rychlého zavírání a umístíte sem např. psací potřeby, či platební karty, anebo doklady. Samostatná vnější kapsa na vnější straně brašny je právě určena pro mapové podklady, anebo též časopisy.

Rozměry: 28 x 32 x 10 cm
Barva: černá