D4P WEEKEND Pilot´s bag (rozměrná pilotní brašna)

 
 
Dnes nejlepší a nejrozměrnější pilotní brašna pro nároční uživatele, kteří letoun používají za účelem delších letů, během nichž je nutné i přenocovat. Překvapí vás přijatelná cenová relace a hlavně vysoká užitková hodnota, neboť brašna nabízí mnoho externích kapes a dobře členitých úložných prostor pro artikl nejrůznějšího určení. Díky této brašně odpadají jakákoli další zbytečná příruční zavazadla. Doporučujeme bez výhrad!
Cena 1 892,56 Kč bez DPH
2 290 Kč    
Kód produktu 639
Kategorie Brašny
 
Vzhledem k narůstajícím požadavkům našich klientů v oblasti pilotních brašen, jsme se rozhodli do prodeje zařadit ještě větší "professional´s pilot bag", který je zejména určen pro nejnáročnější uživatele, kteří tráví mnoho času na cestách vlastním, či pronajatým letounem. Tento speciální bag nabízí dosud největší prostor pro všechny pomůcky pilota i pomůcky pro letoun, dokumentaci, ale také dost prostoru na další věci, jako je termoska s čajem, svačina, fotoaparát, popř. videokamera, nebo náhradní oblečení. Rozměrný bag poslouží jako jediné zavazadlo, které vás bude na cestách doprovázet. Vzhledem k dokonalému členění a mnoha externích úložných prostor ve formě různě velkých kapes, již nebudete potřebovat žádné další příruční zavazadlo.

Brašna je navržena takovým způsobem, aby nabídla úložný prostor pro pilota, který na cestách tráví více než jeden den. Již z názvu vyplývá, že se jedná o brašnu, která se hodí zejména pro víkendové výlety, kdy je zapotřebí v místě destinace i přenocovat. Pro tento záměr je k dispozici i speciální externí kapsa s toaletními potřebami! Při cestování letounem je vždy velmi důležité minimalizovat počet i rozměry zavazadel. Tento typ jsme si vyzkoušeli a pro představu přikládáme, co je možné do brašny vše "nacpat":


- náhlavní soupravu
- ruční GPS
- scanner
- potraviny
- mapy
- dokumentaci k letounu
- dokumentaci pilota
- pomůcky k letounu
- náhradní oblečení
- toaletní potřeby
- fotoaparát, popř. videokamera

Barva: černá
Rozměry: ize: 61cm x 30cm 27 cm
užitkový prostor: velmi dobré členění, externí kapsy