DELUXE Leather Pilot Case NEW!

 
  • 1 z 4
 
Vhodný typ osobního zavazadla nejen pro každodenní létání. Ideální typ příručního zavazadla pro ATPL piloty, ale také ty, kteří podnikají víkendové lety za hranice našeho státu. Kromě toho jej ocení i obchodní zástupci zakládající si na reprezentativním vzhledu, koženém materiálu a velikosti úložného prostoru.
Cena 4 041,32 Kč bez DPH
4 890 Kč    
Kód produktu 1438
Kategorie Brašny
 

Vybíráme pro profesionální piloty, ale i rekreační - sportovní piloty, kteří hledají optimální typ zavazadla a trvají na pravé kúži, trvanlivosti výrobku a reprezentativním provedení. Přesně takový je totiž DELUXE Leather Case, který byl výrobcem navržen především pro každodenní potřebu dopravních pilotů (ATPL), ale i pro potřebu CPL a PPL pilotů, kteří potřebují tento účelově mnohostranně zaměřený typ zavazadla.  Kufřík je celý z pravé, voňavé kúže - nejedná se o žádnou imitaci kúže, nýbrž o pravou kúži, která zajistí trvanlivost výrobku po celou leteckou kariéru. Čím starší je tento kufřík, tím lépe vypadá. Díky vysoké kvalitě provedení, ideálně členitému prostornému úložnému prostoru do něj uložíte nejen letecké potřeby (např. mapy, knihy - literaturu, učebnice, plottery, navigační počítadlo, GPS, náhlavní soupravu, psací potřeby), ale i např. další vhodný typ oděvu, popř. osobní kosmetické a hygienické potřeby pro nocleh.

- materiál z pravé trvanlivé a odolné kúže
- ideálně členitý úložný prostor
- uzamykatelný
- vhodný i jako osobní příruční typ zavazadla
- reprezentativní vzhled
- odolný a trvanlivý
- lehký
- rozměrný
- kvalitní druky
- lepší členitý prostor postranních kapes

Rozměry: 44.5 x 33 x 21.5 cm

Tento typ kufříku si za tuto cenu může dovolit téměř každý. Většina tzv. profesionálních "ATPL kufříků" je zbytečně drahá a nedosahuje potřebné kvality i reprezentativního vzhledu. My jsme vybrali zároveň takový kufřík, který dokáže plnit i úlohu osobního příručního zavazadla nejen za účelem cestování, ale také také za účelem využití na exhibicích, obchodních jednáních, apod. Osobně používám tento kufřík také jako mé jediné příruční zavazadlo, když cestuji s rodinou, popř cestuji za obchodem po Evropě. Uložím do něj např. i notebook a další potřebné materiály proto, abych mohl pracovat i na cestách (zkrátka mimo kancelář). Letci ocení, že se jejich veškeré letecké pomůcky a mapy nezničí a pokud často podnikáte víkendové „cross country" lety, může se tento kufřík pro vás stát i jediným typem zavazadla, který budete potřebovat. Doporučujeme prakticky každému letci vyžadující reprezentativní vzhled osobního zavazadla a kvalitní provedení, ale také byznysmenům, jež se neobejdou bez "přenosné kanceláře".