D4P Pilot Flight Jacket NEW!

 
 
Výrobní technologie D4P u této bundy představuje především víceúčelový komfort nošení v kokpitu i mimo kokpit letounu. Sportovní střih nezapomněl na celkový elegantní dojem a i více konzervativní piloti/nepiloti si nebudou připadat příliš "trendy", což je výraz, ke kterému máme dlouhá léta značný odpor. Pokud tedy žádáte jednoduchý sportovní a současně elegantní střih bundy, toto je možná volba prakticky pro jakýkoli typ postavy.
Cena 2 966,94 Kč bez DPH
3 590 Kč    
Kód produktu 1237
Kategorie Bundy, Trika
 

Výrobce D4P připravuje pro letoštní leteckou sezónu zcela nový model sportovní letecké bundy ve všech běžných velikostech. Po vzoru předchozích modelů nylonových bund tohoto výrobce, se u této nové verze setkáváme jak se zcela novým desigenem, ergonomií, tak i novým střihem doprovázející  celou řadu klíčových vylepšení zaznamenávající ohlas jak mezi piloty, tak i nepiloty. Návrh konceptu této nové bundy vznikl převážně ze zpětné vazby zákazníků, kteří zakoupili předchozí model.

Hlavní požadavek zákazníků se promítl do mnohostranného využití této bundy vyhovující jak létání, tak i pro běžné cestování mimo palubu letounu včetně snadného nošení v civilu a to jak ke společenskému oděvu představující více elegance, tak i sportovnímu ležérnímu stylu. Celkový design však odpovídá soudobým požadavkům sportovních trendů oblékání a přitom nezklame i více konzervativní pepíčky libující si ve vytahaných košilích a obnošených džínsách. Bundu lze snadno užít prakticky ke každému stylu oblékání a toto byl jedním z hlavních požadavků výrobce. Výrobní materiály byly opět pečlivě vybrány za účelem celoročního nošení a to jak za pěkného počasí, tak i v dešti, větrném počasí, popř. též v době, kdy přichází první ochlazení. Důraz byl kladen zároveň též na co možná nejmenší objem (skladnost), lehkost provedení (hmotnost) a ergonomii v kabině letounu. Nejedná se o typ oděvu, který by vás obtěžoval ve stísněnějším prostoru (kabina letounu, auto). Osobitost desigenu i střihu zužuje postavu a skvěle doplňuje celkovou image oblékání u náročnějších typů.

 

- lehký prodyšný materiál
- vodě odolný materiál
- odlehčený nylon
- lehkost provedení
- nízká hmotnost
- přizpůsobení ve stístněném prostoru
- límec pro ochranu před větrem
- dvě hlavní kapsy (se zdrhovadly)
- dvě menší náprsní kapsy (se zdrhovadly)
- boční ramenní kapsa (se zdrhovadlem)
- samostatná vnitřní náprsní kapsa
- zapínání s využitím odolnějšího typu zdrhovadla
- rukávy s pružnými náplety
- spodní část opatřena nápletem  
- 4-stranný "stretch" vnitřní systém
- vhodné pro sportovní i turistické létání
- vhodné pro civilní běžné nošení
- elegantní & sportovní střih
- vhodný střih k jakémukoli typu oděvu
- ve všech běžných velikostech
- vysoce kvalitní nylon včetně vrstvení

vodotěsnost: 8000 mm
prodyšnost: 5000gr/qm
materiál: nylon
barva: černá (BLACK)
velikost: S, M, L, XL, XXL

Nový design i střih bundy výrobce D4P nyní dokáže nabídnout jak vyšší užitkovou hodnotu, více účelový styl oblékání, tak také nejnižší možný objem, hmotnost i lehkost provedení. Vyšší míra elegance znamená snadné nošení i ke společenskému obleku (košile s kravatou), avšak zároveň nepředstavuje žádný problém pro sportovní až ležérní styl oblékání. V dešti voda po bundě stéká (vodotěsnost), v teplejším počasí se nezpotíte (prodyšnost), naopak u větrného počasí, či během chladnějšího počasí dokáže bunda zahřát.  

POZN: Nezapomeňte do poznámky u objednávky vepsat velikost, kterou požadujete!

POZN: Akční cena bundy se vztahuje výhradně na velikost L, XL