D4P Pilot Finger Pulse Oximeter

 
 
Příruční pulsní oximetr je navržen pro piloty všeobecného letectví, kteří často létají delší přelety ve vyšších letových hladinách. Vhodné pro okamžité monitorování nasycení krve kyslíkem včetně přímého odečtu pulzové frekvence.
Cena 3 462,81 Kč bez DPH
4 190 Kč    
Kód produktu 831
Kategorie Doplňky
 

Pilot Finger Oximeter výrobce D4P představuje další inovaci produktové řady D4P a byl navržen přímo pro potřeby pilotů, kteří aktivně létají na soukromých letounech ve výškách vyšších než 8.000 stop. Jedná se o praktický příruční pulsní oximetr, jenž slouží k měření nasycení krve kyslíkem. Vzhledem k rozdílné tělesné konstituci každého člověka je udržení stabilní hladiny kyslíku v krvi během pobytu v letounech ve vyšších výškách velmi důležité, neboť monitorováním pulsové křivky včetně indikace srdeční frekvence předejdeme včas nedostatku přísunu kyslíku. Měření nasycení krve kyslíkem se provádí umístění čidla na některou z končetin - v tomto případě na prst. Snadno a rychle tak získáte informace o optimální saturaci okysličení.    

Zapotřebí je zdůraznit, že oximetr slouží výhradně pro monitorovací, informační účely a nenahrazuje tedy povinnou - zákonem stanovenou dodávku kyslíku během létání ve vyšších letových hladinách.

- příruční monitorovací zařízení okysličení krve
- automatické funkce zapnutí/vypnutí
- jednoduché použití (vložení prstu na čidlo)
- okamžité odečítání požadovaných hodnot na displeji
- vysoce kontrastní displej
- minimální odběr pro napájení
- výdrž 30 h s využitím 2ks AAA baterií
- nízká hmotnost - 50 g včetně baterií!

Součást balení:

- 2ks AAA baterie
- pouzdro
- šňůra na krk
- tištěný manuál v němčině a angličtině