ELITE AP-4000 ADF Module USB

 
 

Autentický avionický modul radionavigačního/radiokomunikačního vybavení Bendix/King Silver Crown vhodný zejména pro externí využití v simulátoru Elite Pilot v8xx kompatibilní i s platformami FSX a FS 2004.

Cena 6 438,02 Kč bez DPH
7 790 Kč    
Kód produktu 1042
Kategorie Hardware
 

Avionické moduly řady AP-4000 značky Elite vynikají stoprocentně reálným vzhledem, velikostí, ergonomickým řešením i funkcí. Avionické moduly jsou založeny na typické konfiguraci výrobce Bendix/King Silver Crown a Silver Crown Plus. Letový simulátor Elite u všech letounů vybavených touto značkou radiokomunikačního i radionavigačního vybavení umožňuje zvolit softwarovou podporu (včetně vizuální změny) jak verze Silver Crown, tak i Silver Crown Plus. V případě, že používáte externí hardwarové avionické moduly AP-4000 přímo v simulátoru Elite, máte navíc u každého modulu letounu možnost zvolit mezi softwarovou podporou (avionika se v typické konfiguraci Bendix/King zobrazuje přímo na panelu letounu) a hardwarovou podporu (softwarově se nezobrazí, neboť moduly ovládáme s využitím externí avionické konfigurace modulů AP-4000). Bendix/King uspořádání je každému letci letounů GA notoricky známé uspořádání radiokomunikačního i radionavigačního vybavení. V případě značky Elite se tak můžete spolehnout na stoprocentní funkci ve všech podporovaných simulátorech (nejčastěji v případě Elite v8.xx, FSX, FS 2004).

Modul ELITE AP-4000 ADF je založen na verzi Silver Crown ADF System KR-87 a přináší všechny typické funkce směřující do ovládání tohoto systému v praxi letecké radionavigace. Modul samotný umožňuje všechny funkce a všechny funkce lze využít na všech podporovaných simulátorech (včetně FSX a FS 2004).

 

- reálné měříko
- autentický vzhled
- reálný způsob ovládání
- podsvícený displej
- reostaticky ovládané podsvícení
- USB připojení

- ANT/ADF Mode Ann
- IN USE Frequency
- BFO Ann
- STBY Frequency Ann
- STBY Frequency
- FLIGHT TIME
- ELAPSED TIME
- FT/ET Mode Ann
- SELECT ANT mode (out pos)
- SELECT ADF mode (in pos)
- SELECT BFO Button
- FREQUENCY TRANSFER Button
- SELECT FLIGHT TIMER 
- SELECT ELAPSED TIMER
- SET and RESET ELAPSED TIMER
- FREQUENCY Select Knobs
- ON/OFF/VOL Control Switch

ELITE AP-4000 ADF Module USB se tak skvěle hodí do vlastní avionické zástavby radionavigačního/radiokomunikačního vybavení pro soudobé desktopové simulátory Elite v8.xx, FSX, FS 2004. V případě, že chcete použít externí modul v FSX a FS 2004, zapotřebí je pouze instalovat příslušné ovladače pro bezproblémový chod avionických modulů. V případě použití simulátoru Elite v8.xx využijete téměř všechny funkce zcela bez kompromisů - zejména v přímé vazbě s ostatními moduly AP-4000. Hardwarový modul se připojuje na USB slot.