ELITE AP-4000 Altitude Pre-Select and Audio Panel Module USB

 
 

Samostatný USB externí hardwarový modul vyvinutý zejména pro využití v simulátoru Elite Pilot v8.xx. Kompatibilta s příslušnými ovladači je zajištěna též pro platformu simulátorů Microsoft Flight Simulator X, Microsoft Flight Simulator 2004, X-Plane (9&10).

Cena 8 752,07 Kč bez DPH
10 590 Kč    
Kód produktu 1126
Kategorie Hardware
 

Tento modul z dílny ELITE představuje generický samostatný USB modul a zároveň vysoce autentickou volbu možnosti ovládání  výšky dostupu včetně vertikální rychlosti stoupání a klesání dle klasické konfigurace avionického vybavení Bendix/King. Modul je též osazen samostatným plně funkčním audio panelem. Modul je možné využít v součinu s dalšími moduly ELITE z konfigurace AP-4000 a garantuje kompatibiltu se simulátory Elite Pilot v8, Microsoft Flight Simulator 2004, Microsoft Flight Simulator X, X-Plane.

- Altitude Pre-Select
- VS Pre-Select
- Audio Panel
- reostat osvětlení
- USB připojení
- FSX 
- FS 2004
- ELITE Pilot v8.xx

Audio Panel:

- MKR BEACON (low/high)
- DME
- MKR
- ADF
- COM 1
- COM 2
- NAV 1
- NAV 2

Modul lze samostatně připojit k počítači s využitím USB a nevyžaduje zdroj k napájení. Modul je napájen ze základové desky. V případě, že používáte více samostatných modulů z konfigurace AP-4000, popř. máte k počítači připojeno více USB vstupních/výstupních jednotek, doporučujeme instalovat externí - samostatný USB HUB s napájením. Modul je např. v simulátoru Elite využitelný u modulů letounů Piper Seneca, King Air B200, MD-81.