ELITE AP-4000 Autopilot Module USB

 
 

Zcela samostatný externí hardwarový avionický modul autopilota (replika Bendix King KFC-150). Jednoduchá instalace zajistí plnou kompatibilitu se simulátorem Elite Pilot v8+ (podporuje všechny verze simulátoru i všechny typy letounů) a také se simulátorem FS (FS 2004 a FSX). Nutností je USB slot na základní desce počítače. USB kabel je součástí dodávky. Instalace nezabere déle než 3 minuty čistého času. I v případě FS kompatibility je zajištěna interakce s povinnými úkony během spouštění (hlavní vypínač ON -> master avioniky ON).

Cena 7 016,53 Kč bez DPH
8 490 Kč    
Kód produktu 973
Kategorie Hardware
 

Elite AP-4000 Autopilot Module USB je samostatný hardwarový USB modul s funkcí autopilota vycházející z reálné verze Bendix King KFC 150. Modul je defacto replikou KFC 150 a je možné jej připojit na USB slož zcela samostatně, anebo jej zvolit do vlastní zástavby modulů AP-4000, které již vlastníte. Modul je primárně určen pro letový IFR simulátor Elite Pilot v8+, avšak díky špičkové kompatibilitě se simulátorem platformy FS (FS 2004, FSX), jej bez problémů můžeet využívat i jako primárního autopilota simulátoru FS. Hlavní výhody spočívají v reálném měřítku i všech reálných funkcích. Součástí modulu je i USB kabel.

- replika Bendix King KFC 150
- kompatibilní s FS a Elite Pilot v8
- FD
- ALT
- HDG
- NAV
- APR
- BC
- MASTER (AP ENG)
- TEST
- podsvícený (LCD)
- USB připojení (kabel součástí)
- napájen přímo ze základové desky

Modul je plně kompatibilní s Elite Pilot v8+, avšak díky samostatným ovladačům pro FS (FS 2004 a FSX) jsou všechny funkce okamžitě k dispozici i v případě oblíbené platformy FS. Modul je možné zakoupit samostatně, anebo jej zvolit jako aditivní modul pro vlastní konfiguraci AP-4000. Vzhledem k tomu, že je autopilot vybaven podsvíceným displejem LCD, hodnoty, které se zobrazují v digitální podobě na panelu simulátoru (na obrazovce) již nejsou zapotřebí. Autopilot funguje zcela samostatně jako ucelená hardwarová jednotka, což přináší výhodu v případě, že používáte vybavený letoun, který má problémy s ovládáním autopilota ve 3D kokpitu, či na samostatném 2D panelu myší, popř. nemáte na obrazovce dost místa na to, aby byl autopilot na monitoru vždy viditelný a tedy ovladatelný, kdykoliv je to nutné. Modul výrazně usnadňuje ovládání autopilota za doprovodu maximálně realistického ovládání (vlastní rukou přímo na modulu).

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.