ELITE AP-4000 Autopilot Module USB

 
 

Zcela samostatný externí hardwarový avionický modul autopilota (replika Bendix King KFC-150). Jednoduchá instalace zajistí plnou kompatibilitu se simulátorem Elite Pilot v8+ (podporuje všechny verze simulátoru i všechny typy letounů) a také se simulátorem FS (FS 2004 a FSX). Nutností je USB slot na základní desce počítače. USB kabel je součástí dodávky. Instalace nezabere déle než 3 minuty čistého času. I v případě FS kompatibility je zajištěna interakce s povinnými úkony během spouštění (hlavní vypínač ON -> master avioniky ON).

Cena 7 016,53 Kč bez DPH
8 490 Kč    
Kód produktu 973
Kategorie Hardware
 

Elite AP-4000 Autopilot Module USB je samostatný hardwarový USB modul s funkcí autopilota vycházející z reálné verze Bendix King KFC 150. Modul je defacto replikou KFC 150 a je možné jej připojit na USB slož zcela samostatně, anebo jej zvolit do vlastní zástavby modulů AP-4000, které již vlastníte. Modul je primárně určen pro letový IFR simulátor Elite Pilot v8+, avšak díky špičkové kompatibilitě se simulátorem platformy FS (FS 2004, FSX), jej bez problémů můžeet využívat i jako primárního autopilota simulátoru FS. Hlavní výhody spočívají v reálném měřítku i všech reálných funkcích. Součástí modulu je i USB kabel.

- replika Bendix King KFC 150
- kompatibilní s FS a Elite Pilot v8
- FD
- ALT
- HDG
- NAV
- APR
- BC
- MASTER (AP ENG)
- TEST
- podsvícený (LCD)
- USB připojení (kabel součástí)
- napájen přímo ze základové desky

Modul je plně kompatibilní s Elite Pilot v8+, avšak díky samostatným ovladačům pro FS (FS 2004 a FSX) jsou všechny funkce okamžitě k dispozici i v případě oblíbené platformy FS. Modul je možné zakoupit samostatně, anebo jej zvolit jako aditivní modul pro vlastní konfiguraci AP-4000. Vzhledem k tomu, že je autopilot vybaven podsvíceným displejem LCD, hodnoty, které se zobrazují v digitální podobě na panelu simulátoru (na obrazovce) již nejsou zapotřebí. Autopilot funguje zcela samostatně jako ucelená hardwarová jednotka, což přináší výhodu v případě, že používáte vybavený letoun, který má problémy s ovládáním autopilota ve 3D kokpitu, či na samostatném 2D panelu myší, popř. nemáte na obrazovce dost místa na to, aby byl autopilot na monitoru vždy viditelný a tedy ovladatelný, kdykoliv je to nutné. Modul výrazně usnadňuje ovládání autopilota za doprovodu maximálně realistického ovládání (vlastní rukou přímo na modulu).