ELITE AP-4000 COM/NAV MODULE USB (8.33 KHz SPACING)

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Ideální externí řešení NAV/COM pro letový simulátor FS 2004, FSX, ELITE. Reálný vzhled, reálné ovládání a naprosto bezproblémová instalační procedura zaručí špičkové využití i u naprostých laiků z hlediska instalací. Modul jednoduše zapojíte do USB a vše je připraveno k provozu. Automaticky podporuje všechny letouny v daném simulátoru.

Cena 8 752,07 Kč bez DPH
10 590 Kč    
Kód produktu 584
Kategorie Hardware
 

ELITE AP-4000 COM/NAV MODULE USB je vynikající hardwarové řešení pro zástavbu externího NAV/COM modulu pro desktopové využití na simulátorech FS 2004, FSX, ELITE. Jedná se o klasický USB modul COM/NAV, který skvěle zastupuje funkci radionavigačního i radiokomunikačního vybavení letounu všeobecného letectví. Produkt je na velmi vysoké úrovni z pracování, je vyroben z trvanlivého masívního materiálu a navíc je zastoupen v reálném měřítku. Pečlivě jsme testovali nejen řadu těchto modulů v praxi obou simulátorů, ale také jsme přišli na to, že jsou Elite moduly jsou na mnohem vyšší úrovni, než moduly společnosti Go-Flight a to především díky tomu, že modul jednoduše zapojíte do USB, spustíte simulátor a „letíte“. Žádné složité editory, žádné nastavování kláves, žádná volba zdlouhavých funkcí, žádné aktualizace software, žádný "pseudo" realistický vzhled. Zapojíte a létáte a může Vám být úplně jedno, kterou verzi FS vlastně používáte… Instalační procedura tak netrvá déle, než 1 minutu čistého času, neboť po instalaci příslušných ovladačů a zapojení modulu do USB a následném spuštění simulátoru je příslušný modul drivery vyhodnocen a jeho funkce automaticky přiřazeny. Moduly jsou navrženy takovým způsobem, aby bylo možné postupně postavit kompletní avionický panel přibližující se klasické BENDIX/KING konfiguraci. Vzhledem ke špičkovým možnostem tyto moduly doporučujeme jak pro všeobecné letectví, tak také pro pilotáž bizz-jetů. Některé moduly však oceníte i v případě pilotáže dopravních letadel. Jedná se o vynikající volbu pro všechny IVAO letce, popř. ty, kteří se podrobněji zabývají radionavigací a radikomunikačními postupy ve spojení s lety IFR, popř. ve spojení s provozem add-onu RADAR CONTACT (jeho poslední verzi kompatibilní i s FSX zařadíme rovněž do prodeje). Modul však můžete využít i přímo ve FS - bez dalších add-onů i bez nutnosti létat IVAO. Modul je ihned funkční pro jakýkoli typ simulovaného letounu ve FS.

V praxi tento modul emuluje funkci klasické komunikační/navigační soupravy (720-ti kanálového VHF komunikačního přijímače - vysílače a 200 kanálového VHF navigačního přijímače, které můžete používat současně). Komunikační přijímač - vysílač přijímá a vysílá signály v rozmezí 118.000 až 135.975 MHz v krocích po 25 kHz. Navigační přijímač přijímá všesměrové signály a signály kurzového sestupového majáku ILS v rozmezí 108.00 až 117.95 MHz v krocích po 50 kHz. Používané komunikační a navigační kmitočty jsou digitálně zobrazeny světelnýlm údajem na čelním panelu bloku NAV/COM. Nově je však tento modul vybaven i odskoky 8.33 kHz umožňující ladění FRQ dle reálné aktuální databáze Jeppesen prakticky bez omezení.

ELITE AP-4000: přehled kompletní zástavby s využitím jednotlivých modulů:

Celý panel pod označením ELITE AP-4000 USB se skládá z následujících modulů: ALTITUDE PRE-SELECT modul včetně AUDIO panelu, COM/NAV modul (flip/flop) v single nebo v duální zástavbě, ADF modul, DME modul zobrazující jak frekvenci, tak vzdálenost v NM – v digitální formě, TRANSPONDER (mod C) modul, kompletní AUTOPILOT modul, GPS modul (TRIMBLE nebo APOLLO), CRS/HDG modul – umožňující nastavovat jak OBS (směrník) pro NAV1 a NAV2, přestavovat štěnici gyrokompasu nebo HSI – včetně CRS, tak také CDI (Course Deviation Indicator): tento modul se doporučuje ve spojení s modulem NAV/COM, neboť po zvolední frekvence VOR nebo ILS máte pak možnost další funkce přestavění gyrokompasu, HSI nebo NAV1 a NAV2 uskutečnit přímo otočnými potenciometry. Dnes si můžete podrobněji prostudovat možnosti prvního z nabízených panelů AP-4000 COM/NAV USB modul. Pro více informací se můžete rovněž obrátit na číslo: 776 209 582, popř. e-mail: info@highinithesky.cz

POZN: Prostudujte si celou naši nabídku a objednejte si další moduly do vaší individuální konfigurace ELITE AP-4000.