ELITE AP-4000 Digital Modular Avionics Panel with GNS430

 
  • 1 z 4
 

V současnosti nejkvalitnější podoba klasického uspořádání Bendix/King radionavigačního/radiokomunkačního vybavení pro letový simulátor (FS2002, FS2004, FSX, X-Plane, Elite). Rozdíl oproti jiným výrobcům spočívá především v kvalitě dílenského zpracování, zcela reálné fci ovládání, autentickém vzhledu a možnostech modulárního řešení do vlastní zástavby. Bonusem je plně funkční modul GNS430 WAAS s podporou softwarového výstupu GPS Garmin GNS 430 WAAS na simulátoru Elite (navíc s nejaktuálnější podobou databáze Jeppesen) pro VFR i IFR létání. Doporučujeme pro metodiku přístrojového létání i VFR radionavigační létání.

Cena 53 685,95 Kč bez DPH
64 960 Kč    
Kód produktu 1138
Kategorie Hardware
 

V praxi se jedná o vylepšený model populárního systému AP-4000, avšak nyní v plné konfiguraci Bendix/King Silver Crown s podporou modulu GPS Garmin GNS 430. Uspořádání v této konfiguraci je logické především díky tomu, že Bendix/King Silver Crown dokázal nastolit nejpopulárnější a zároveň nejprodávanější radiokomunikační/radionavigační vybavení v historii letectví. Pro volbu konfigurace Bendix/King Silver Crown je logické vysvětlení: řešení v této podobě je využitelné prakticky pro jakýkoli účel aplikované VFR/IFR činnosti na letovém simulátoru. Modulární systém (sestávající z jednotlivých modulů výrobce Elite) nabízí prakticky plnou výbavu radiokomunikačního/radionavigačního řešení ve známé konfiguraci Bendix/King. Systém byl primárně vyvinutý pro simulátor Elite Pilot v8 a jeho komponenty se variabilně používají již řadu let u certifikovaných simulátorů značky Elite. Kromě Elite simulátoru můžete panel okamžitě používat i v simulátoru Microsoft Flight Simulator 2002 / 2004, Microsoft Flight Simulator X, Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition, X-Plane 10/11, Microsoft Flight Simulator 2020. 

Panel je vybaven vlastním napájením a připojuje se na volný USB slot osobního počítače. Konfigurace zařízení je zcela jednoduchá, neboť v simulátoru Elite (po nainstalování podpory hardwarových ovladačů Elite), je panel okamžitě připraven k použití. Pro využití v simulátorech FS a X-Plane je nutné dodatečně instalovat "plug-in" v podobě ovladačů zajišťující stoprocentní kompatibilitu s těmito simulátory. Panel kromě reálného měřítka i způsobu ovládání výbavy, se vyznačuje též přímého odečtu hodnot díky vestavěným LED displejům opatřených též reostatem ovládání kontrastu.

Uspořádání modulární konfigurace:

- AUDIO PANEL/ALT/VSI PRESELECTOR
- GARMIN GNS 430 WAAS
- NAV/COM (FLIP-FLOP)
- ADF
- DME
- TRANSPONDER
- AUTOPILOT
- CRS/HDG/ALT/OBS/MDI SELECTORS
- IDENT - COM/NAV/DME/ADF
- ASSEMBLY KIT
- REARRANGEMENT OPTIONS

- Nově plná kompatibilita se simulátory ELITE XTS a Microsoft Flight Simulator 2020!

Uspořádání panelu lze libovolně konfigurovat a jednotlivé moduly umístit dle vlastního uvážení. Možností je též možnost obměny tohoto panelu (např. v podobě rozšíření modulů výrobce Elite). V případě použití externího panelu AP-4000 v simulátoru Elite doporučujeme vypnout u modulu letounu panel zobrazující radionavigační/radiokomunikační vybavení.