ELITE AP-4000 DME Module USB

 
 

Komplextní vyuižtí radionavigační technologie DME v praxi letecké simulace nabízí maximální přesnost v simulátorech Elite Pilot v8, avšak využití jednotlivých funkcí oceníte i v případě simulátorů FS 2004, FSX, X-Plane 10.

Cena 8 256,20 Kč bez DPH
9 990 Kč    
Kód produktu 1127
Kategorie Hardware
 

Další z modulů výrobce ELITE nabízející komplexní řešení DME (Distance Measuring Equipment) dle klasického uspořádání konfigurace avioniky Bendix/King KN-62A. DME radionavigační technologii tak díky tomuto modulu můžete využít pro vaši přípravu IFR přeletů nejen na simulátoru Elite Pilot v8.xx, ale také v simulátorech FS 2004, FSX a X-Plane. Modul lze samostatně připojit na volný USB slot a nevyžaduje externí napájení.

- DME modul
- USB připojení
- FS 2004
- FSX
- Elite Pilot v8.xx


Fce modulu:

- RMT 1/2
- NM
- KT (GS - okamžitý odečet Ground Speed)
- MHZ
- MIN
- RME/FREQ/GS-T
- IDENT
- REOSTAT osvětlení

DME modul nabízí kompletní řešení technologie DME ve všech funkcích využití. Většina podpůrných fcí směřuje především do využití v simulátoru Elite Pilot v8.xx, avšak kompatibilita je díky ovladačům zajištěna i v případě simulátorů FS 2004, FSX a X-Plane (9&10). Oceníte jak všechny! fce ovládání, tak i reálný způsob ovládání, podobně jako u všech ostatních modulů konfigurace AP-4000. Modul nevyžaduje samostatné externí napájení, avšak v případě, že máte k počítači připojeno více různých vstupních/výstupních ovladačů USB, doporučujeme externí USB HUB s vlastním zdrojem napájení.