ELITE AP-4000 Transponder Module USB

 
 

Autentická verze odpovídače v klasické konfiguraci Bendix/King KT 76A nabízí nejautentičtější podobu dílenského zpracování reálného odpovídače pro simulátorové létání.

Cena 8 256,20 Kč bez DPH
9 990 Kč    
Kód produktu 1128
Kategorie Hardware
 

ELITE AP-4000 Transponder Module USB je odpovídač opět založen na klasické konfiguraci radionavigačního/radiokomunikačního vybavení Bendix/King KT 76A. Modul lze ve všech fcí použití využít zejména v simulátoru Elite Pilot v8.xx, avšak díky ovladačům lze jednotlivé fce kompatibilně využít i v simulátorech FS 2004, FSX, X-Plane. Autentické fce i způsob ovládání předpokládá reálné využití odpovídače během IFR i VFR přeletů.

- odpovídač
- všechny reálné fce
- USB připojení
- Elite Pilot v8.xx
- FS 2004
- FSX
- X-Plane (9&10)

Fce využití:

- OFF
- SBY
- ON
- ALT 
- TEST
- IDENT
- FOUR DIGIT DISPLAY
- REOSTAT osvětlení

Autentická verze odpovídače pro simulátorové létání opět vyrobena zejména pro simulátor Elite Pilot v8.xx, avšak kompatibilitu oceníte i na oblíbených simulátorech FS 2004, FSX, X-Plane (9&10). I v tomto případě se můžete spolehnout na maximální kvalitu, autentický design, reálné rozměry (jako v případě ostatních AP-4000 modulů) a hlavně možnost přímého zapojení do USB slotu bez nutnosti využít samostatné externí napájení.