ELITE AP-4000 Trimble GPS Module USB

 
  • 1 z 3
 

Avionický modul ELITE AP-4000 Trimble 2000 je vhodný výhradně pro simulátory ELITE Pilot Series. Zdrojový kód simulace je totiž založen na přímém ovládání reálné GPS Trimble 2000 Approach PLUS, ke které je tento model určen. Oceníte maximální stabilitu software, stoprocentní ergonomické ovládání a vynikající optimalizaci zdrojového kódu. Modul nabízí možnost ovládat prakticky všechny funkce, které jsou součástí reálné GPS Trimble 2000 Approach PLUS. Modul není kompatibilní se simulátory FS 2004, FSX.

Cena 6 190,08 Kč bez DPH
7 490 Kč    
Kód produktu 1264
Kategorie Hardware
 

ELITE AP-4000 je modulární systém avioniky v podobě plnohodnotného radionavigačního/radiokomunikačního vybavení. Jedním z hardwareových modulů pro využití GPS navigace je ELITE AP-4000 Trimble GPS Module USB. ELITE nabízí jak GARMIN, UPS Aviation Technologies, tak samozřejmě Trimble, neboť i Trimble v podobě GPS 2000 Approach Plus před více než dvaceti lety zaznamenal mezi piloty značný ohlas a i dnes najdete celou řadu letounů staršího data, u kterých je právě jedním z nejmodernějších komponentů právě GPS Trimble 2000 Approach Plus :-). Trimble není tak intuitivní jako Apollo, nicméně letový simulátor ELITE Pilot již od staršího data obsahoval Trimble u každého modulu letounu, jako volitelný typ GPS vybavení. Vedle Apolla a GNS 430, máme tedy v případě každého modulu letounu na simulátoru ELITE Pilot v8xx možnost používat i GPS Trimble 2000 Approach Plus. Uživatelé FS s tímto typem GPS zřejmě nepřicházejí často do styku, přesto se však jedná o GPS, kterou jste v rozumné míře simulace mohli zaznamenat např. v případě simulátoru Piper Cheyenne X pro Microsoft Flight Simulator 2004/X.

Avionický modul nabízí stoprocentní shodu s reálným avionickým modulem GPS Trimble včetně ergonomického ovládání a umístění všech tlačítek i ovladačů. Pokud byste se však chtěli s tímto typem GPS seznámit ve stoprocentním kódu simulace, doporučujeme instalovat simulátor ELITE Pilot v8.6x, neboť v současnosti právě jen tento typ simulátor nabízí možnost zacházet s tímto typem GPS v souladu s reálným zdrojovým kódem skutečné GPS Trimble 2000 Approach Plus. Avionický modul je opatřen samostatným USB kabelem, připojuje se na volný USB slot v počítači a nevyžaduje externí napájení.

- avionický modul GPS Trimble 2000
- replika reálné GPS (design, smart buttons, knobs)
- výhradně kompatibilní se simulátory ELITE
- shoda ovládání se stoprocentním zdrojovým kódem software
- IFR, VFR využití
- maximální stabilita software (simulace Timble 2000 Approach PLUS)
- USB připojení
- nevyžaduje externí napájení
- kompatibilní i se staršíi verzemi simulátoru ELITE Pilot
- není kompatibilní s FSX, FS 2004 a Prepar3D
- vhodné pro soudobou verzi ELITE Pilot v8.6xx
- možnost zástavby do kompletu AP-4000